SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7274382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Też musze spróbować

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113954
To o tym ryżu mówisz ?

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
si
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
fajnie to wyglada, ja jestem zwolennikiem parabolicznego, tez sie w miare szybko gotuje i jest taki "aldente" pewnie jak ten wyzej latwo wchodzi taki, nie zamula papką na zoladku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Dzieki za tak liczne podpowiedzi cos pokminie bo juz rzygam kaszami a dopiero początek masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
krzykacz
Bez wyniku conajmniej usg a najlepiej rm niewiele można Ci poradzić, bo nie wiadomo jakiego obszaru problem dotyczy, czy tylko 1 czy więcej 2-3. Orto/neuro powykręca reke i powie to samo - idź pan na badanie zobaczymy co się dzieje. Doraźnie leki pomogą i to pewnie Ci zaponponuje, pytanie czy chcesz znaleźć przyczyne i uderzyć tam gdzie trzebam czy tylko doraźnie ładować farm. Miałeś już przygode z tym, z pewnością miało to wpływ.


Farmakologia chyba nic tu nie da, bo jak rozumiem masz na myśli środki przeciwbólowe, mnie to nie boli, nie odczuwam żadnego dyskomfortu w życiu codziennym, tylko cholerny spadek mocy w tych dwóch mięśniach.

Żeby zobrazować problem, robiłem dziś skos w górę, normalnie robiłem 120 kg x 7-8 powtórzeń, dziś tyle powtórzeń robiłem z ciężarem 70 kg (sic!). A jestem na bombie i do tego na dodatnim bilansie.

Jeżeli nic mnie nie boli, to raczej nie jest to chyba problem z mięśniami tylko z nerwami? Czy w rezonansie magnetycznym mogą mi zbadać także nerwy? Jeżeli tak, to rozumiem że najpierw ide robić rezonans, a potem z wynikami do lekarza, tak? Czy oni mi od razu zinterpretują te wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Trendy lunch - miksy roznych kasz, ryzow, makaronow, soczewic itd sa bardzo fajne dla odmiany.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie pytanie
Czy rozjechane lipidy są odpowiedzialne za samopoczucie ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Krzychu79
Trendy lunch - miksy roznych kasz, ryzow, makaronow, soczewic itd sa bardzo fajne dla odmiany.


Teraz to bardzo popualrne jest, kazdy market ma to w ofercie. Probowalem paru nawet nawet, dobra baza do podrasowania mieskiem czy rybka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Remek2012
Panowie pytanie
Czy rozjechane lipidy są odpowiedzialne za samopoczucie ????


Mogą być w pewien sposób odpowiedzialne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium