SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7438334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
OMG prawie 3 gramy towaru, plus dodatki %)
3

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie , jak jest z tym oddawaniem krwi ?
Można na bombie ??
Trzeba im mówić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No z egoistycznego punktu widzenia i chęci zbicia hematokrytu - to oddawać i nic nie mówić. Jak powiesz to nie wezmą. Finalnie i tak nie zostanie ona użyta, nawet jak im nic nie powiesz i wezmą od Ciebie
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22536 Napisanych postów 32971 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403754
Nie ma mientkiej gry. Znałem takiego jednego, dzień wcześniej dawał grabę a potem jak wychodziłem z klubu to pytał czy nie chcę na solo. Co tam 3g, przecież to ledwo smyra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Człowiek nawet nie ogarnia jak go towar zmienia. Na mostku jestem kochanym chłopaczkiem dla mojej kobiety. No do rany przyłóż Wchodzę na +500 testa, mastera i od razu ALFA ma być po mojemu choć bez przesady, a na +75 mg trenu a e2d wkrada się zyeb i agresor. Choć kiedyś nie powiem - tren uratował mi dupę bo dzięki niemu przestałem tolerować idiotów z którymi się zadawałem (dwulicowe lamusy) i jednemu z drugim dałem na do widzenia w łeb i teraz mam tylko zayebistych ludzi w okół siebie
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Cayek
No z egoistycznego punktu widzenia i chęci zbicia hematokrytu - to oddawać i nic nie mówić. Jak powiesz to nie wezmą. Finalnie i tak nie zostanie ona użyta, nawet jak im nic nie powiesz i wezmą od Ciebie

Jak masz mocno wyniki rozjechane to nie wezmą. Ostatnio znajomy był z tą myślą i zrobili najpierw morfologie, sprawdzili wyniki i odesłali do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22536 Napisanych postów 32971 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403754
Cayek
Człowiek nawet nie ogarnia jak go towar zmienia. Na mostku jestem kochanym chłopaczkiem dla mojej kobiety. No do rany przyłóż Wchodzę na +500 testa, mastera i od razu ALFA ma być po mojemu choć bez przesady, a na +75 mg trenu a e2d wkrada się zyeb i agresor. Choć kiedyś nie powiem - tren uratował mi dupę bo dzięki niemu przestałem tolerować idiotów z którymi się zadawałem (dwulicowe lamusy) i jednemu z drugim dałem na do widzenia w łeb i teraz mam tylko zayebistych ludzi w okół siebie

Ja bez trenu się pozbyłem zyebów. Ludzie których lubię jak mają słabe mniemanie o sobie to mnie w chwilach szczerości pytają czy na pewno tak jest. A ja z hooyami nie gadam i tyle.
Ale na związek tren ma wpływ i to ciężko ogarnąć jaki. A że z żoną jesteśmy na stopie przyjacielskiej, to się pewnie dowiem na koniec stycznia co ze mną znów nie tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Jak ma się normalna kobietę to i gram trenu nie popsuje nic a jak nie normalna to i natural zglupieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22536 Napisanych postów 32971 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403754
Jak masz normalną kobietę i sam nie odpyerdalasz maniany to się zgodzę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Patryk tzn że oni najpierw biorą próbkę do badania i jak ok to dopiero spuszczają?
Jak masz tylko hematokryt trochę rozjechany to podobno wypicie 1-1,5 litra wody przed badaniem zbija mocno wynik. Także może i by przeszło. A później regularne oddawanie i morfo będzie w normie.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2019-12-26 11:36:57

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium