SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7308978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie Lubie Poniedzialkow
Mam pytanie, czy ktoś jeszcze stosuje dawki trenu rzedu 50 eod? Czy to juz oldaschool?


Dlaczego to przeciez 175mg/week. Na dobrym trenie porobi.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
Krzychu79
Nie Lubie Poniedzialkow
Mam pytanie, czy ktoś jeszcze stosuje dawki trenu rzedu 50 eod? Czy to juz oldaschool?


Dlaczego to przeciez 175mg/week. Na dobrym trenie porobi.


Czytam ostatnioo różne tematy na forach z tym włącznie i i mniej jak 100eod to nikt nie pisze.
Ba rozpiski na 2 cykl 100ed i sie zastanawiam czy to ja jestem jakoś do tyłu czy ten świat zwariował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
100ed to chyba oleju a nie trena. Mój 1 tren to 30mg szło włosy z głowy darłem.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
z dawkami jak ze stazem, jak ktos mial za soba cykle na trenie i wazy 100+ na dobrej jakosci, to co taka dawka mu da?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Dla mnie to byl mega szok moj skok w saa to dekada cykle dd 200mg week do tego prolo 200 e5D przez gora 12 tyg czasami byla metka na start 15mg przez 4 tyg a teraz ? Ale ide z duchem czasu narazie jest fajnie co bedzie to bedzie bede martwil sie pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Ja cisnalem 5 miesięcy jakoś 25-30ed, w takiej dawce środek kozak dla mnie, ale dopiero po zejściu mimo, że zniknął ten trenowy wygląd, to jednak mam wątpliwości czy wrócę do tego środka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
Krzykacz jak ty waliłeś pierwszy tren to wiesz, tren trenowi nie równy. Wlasnie Panowie organizmy te same, mysle ze srodki te same dawki 3x wieksze. Moze ludzie sie poprostu mniej boja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
No i ceny sa nizsze niz kiedys to ida wieksze dawki profilaktyka tansza suple tez teraz bold kolo stu zl za 3g kiedys bold bd 200zl za niby 2g omka byla jedynie tania po 35zeta i metka 35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
ja juz pisalem - dla mnie szkoda zdrowia na ten srodek, a dawki jak wiadomo, teraz chlopaki w meskiej sie szykuja na zawody to leci 100mg+ e2d ace a jak ktos startuje w wyzszej wadze to sa i tacy co minimum 100mg wala ed. u mnie lepek 21 lat, cale 85kg wagi(na zawody by wniosl moze cos pod 80) byl prowadzony przez eksperta, ktory jest adminem na forum jordana petersa i twierdzi iz jest doktorem(znam go osobiscie, doktorat ma ale w kompletnie innej dziedzinie, ale ludzie dalej wierza w te bajke ) to walil 100mg ed i nie dojechal do konca, pekl i wrzucal filmy na socjal media, ja wylewa butle z trenem do klopa i cos plakal o wartosci zycia itd jak ktos nie ma genu, to nadrabia to wyoskim trenem
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
Grzegorz wałga jak podawał ile wali (o ile mówi prawdę) to poł mojej siłowni wali więcej więc chyba reasumując to zwykła głupota
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium