SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7275147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
A to sam się przekonam
Praktyka najlepsza skoro teoria ma jakieś niedopowiedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
diablo1
W planie jest ment+ npp jak już nam otworzą bawialnie. Tylko wolałbym nie łączyć tego jeśli są jakieś sensowne przeciwskazania w sensie ze mniej benefitów z tego się wyciągnie niż dołożyć coś innego zamiast npp. Tren i orale odpadają i musi to być krótki estr

Lecialem npp z mentem i było wszystko ok. Ćwiartka caby e10d trzymała prolke w ryzach. W sumie przy samym npp ta sama dawka wystarczajala więc mi Ment prolki nie podnosił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Ooo i takiego błogosławieństwa potrzebowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1911
patryk173
diablo1
W planie jest ment+ npp jak już nam otworzą bawialnie. Tylko wolałbym nie łączyć tego jeśli są jakieś sensowne przeciwskazania w sensie ze mniej benefitów z tego się wyciągnie niż dołożyć coś innego zamiast npp. Tren i orale odpadają i musi to być krótki estr

Lecialem npp z mentem i było wszystko ok. Ćwiartka caby e10d trzymała prolke w ryzach. W sumie przy samym npp ta sama dawka wystarczajala więc mi Ment prolki nie podnosił


Jak z cisnieniem na tym polaczeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Mysteryo
patryk173
diablo1
W planie jest ment+ npp jak już nam otworzą bawialnie. Tylko wolałbym nie łączyć tego jeśli są jakieś sensowne przeciwskazania w sensie ze mniej benefitów z tego się wyciągnie niż dołożyć coś innego zamiast npp. Tren i orale odpadają i musi to być krótki estr

Lecialem npp z mentem i było wszystko ok. Ćwiartka caby e10d trzymała prolke w ryzach. W sumie przy samym npp ta sama dawka wystarczajala więc mi Ment prolki nie podnosił


Jak z cisnieniem na tym polaczeniu?

120/70 ale u mnie nie ma problemów z tym na żadnych środkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Tak sobie to tłumacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34961
37 lat. Planuje trt ale za jakieś 3 miesiące, tylko chciałbym już zacząć się na spokojnie przygotowywać. Temat założę jak będę zaczynał bo teraz nie ma sensu. Pytanie takie: jakie badania przed? Test całkowity, estradiol, prolaktyna, progesteron, lh, fsh, TSH, ft3, ft4. Morfologię z wątrobowymi i lipidogramem robię regularnie 2-3 razy w roku. Test wolny i shbg też czy niekoniecznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Dodałbym jeszcze PSA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak bic tb 500?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62279
dmq92
Jak bic tb 500?


Jeśli samo to minimum 5mg raz w tygodniu.

Jeśli w połączeniu z BPC to wystarczy 2,5 mg raz w tygodniu.

Asharein

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium