SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7447581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
krzykacz
Ziki co Ty tak ostatnio smucisz to boli tam się sypie ...ahhhh już wszystko jasne
ziki2000
Pewnie wina 700mg trena



Nie nie wszystko Ok hehe
Bpc wyrwałem w niższej cenie i będzie czekać na tren do stycznia:D

Proch może lepiej ale jak pisałem udało mi się tanio wyrwać

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 562 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35039
krzykacz
Może się spisać, ale nie przesadzaj z dawka na starcie bo morfo + toksyczność + ciężkie do ogarnięcia ropnie skórne wybije. Poza tym zejście z dawki gh, 5/2 też niektórym pomaga.

O milgammie n piszesz? Jaka dawka takie skutki uboczne powoduje?
Jakiś czas temu wbiłem 10 Amp po 1 codziennie i niż nie zauważyłem. Nawet wbijanie nie bolało a się nasłuchałem, że boli mimo zawartości lidokainy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Okres jaki wbijałeś nie koniecznie musiał ujawnić uboczne przy tym leku (bardziej pozytywnie wpłynął na parestezje/neuropatie/bóle bo pewnie pod tym kątem wbijałeś). Zazwyczaj jest to dłużej liczone w tygodniach/mies bo tak ludzie biją. Sam też tak biłem i u mnie wpłynęło na morfo, układ nerwowy paradoksalnie pogorszył sytuacje w wyniku zbyt długiego przyjmowania i większych dawek. Syfy dużo bardziej tłusta skóra z łojem była (mniej niż na primce). Co do bólu, tak są to bolące inj jak każdy czerwony sok do wbicia im ale nie wszyscy musza tak to odbierać nie jesteśmy jednakowi.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Narazie poszedłem do fizjo na rozbijanie piersiowych, przedramienia, bicepsa i puściło w 80%
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Dobra decyzja, niewykluczone że nic nie będzie potrzebne poza włożonym wysiłkiem w prace. Leki półsrodek czasami albo i w niektórych przypadkach droga na łatwizne.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Na pewno muszę dbać o rozciąganie i rozbijanie regularne. Możliwe, że i chwilowe zejście z GH też będzie potrzebne, ale to mnie czeka prawdopodobnie za 7 tyg. Na 2 tygodnie przez zawodami, więc oby się unormowało
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Za 7tyg to zejdziesz znowu do podziemia trenować więc gh zostanie jak jest ...w celach antydepresyjnych
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A możliwe bo mega polubiłem ten środek
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 702 Napisanych postów 1144 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 41012
A pasków Pan przy ciągach używa? Nadgarstki/lokacie mnie bolały przy wyższych ciężarach gdy uchwyt już nie trzymał ciężaru. Przy niepełnym chwycie coś się tam naciąga i później boli/drętwieje, promieniuje. Fizjo mi tłumaczył ale ja się nie znam więc nie powiem dokładnie co xD

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium