SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7271189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193
Michalek83
Clomid to pierwszy rzut leczenia w przypadku niedoboru testa - przynajmniej tak powinno być. Kumaty lekarz zawsze zacznie od tego, lub dodatkowo wrzuci jakiś IA by stumulować sprzeżenie zwrotne ujemne. Ja lecę już prawie rok i nie miałem żadnych skut.ubocz. Myślę, że można lecieć długo i to bardzo jak nie masz sajdów. Stan jader pomijam bo myślę, że ogarniasz temat



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-08-26 15:37:17


Jesteś farciarzem. Jednym z powodów mojego przejścia na HTZ była niechęć do odbloków/Clomidu :) Nie cierpię Clomidu. Fatalne samopoczucie mam, tylko czekałem zawsze końca odbloku. Dodatkowo Clomid psuje wzrok u niektórych i wiele innych sajdów. Więc jak ty nie masz sajdów lub małe to zazdroszczę :)

A na sen próbujcie OLEAMID. To taki nowy środek z nootropów(W sumie czy nowy to nie wiem). Chwalą ludzie cierpiący na bezsenność - sam nie próbowałem bo ja raczej z tych co potrzebują pobudzenia bo śpiący.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667564
Creme
Hello wszystkim ile sobie można lecieć na clomidzie? (50mg ed) Już tak oporowo nie pompuje basen siłka rower tak sobie mixuje dodam testowo proviron jak mi przypasuje to ile na nim można lecieć ? (25-50mg ed)


Lecialem ok 18 miesięcy na provi i wszystko było ok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
hipopodryl
Trittico fajna sprawa ale najlepiej wrzucać solo, czyli odpuścić wszystkie inne dotychczasowe wspomagacze typu tryptofan, gaba czy 5htp. Trittico to ssri - inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny, także w niektórych mixach, zwłaszcza bez znajomości mechanizmu działania poszczególnych środków można nabawić się zespołu seretoninowego. Ja jako, że lubię czasem pokombinować miałem już niekoniecznie przyjemne efekty
Jak wyżej, zacznij od 50mg, będzie mało to daj 100. Pół godziny i NEAT leci tak, że z kanapy nie chce się podnieść. 150 potrafi już mulić pierwsze parę godzin po wstaniu ale znowu te od 150 właśnie, to już dawki terapeutyczne, czyli działają nie tylko na sen a i samopoczucie podczas dnia, z tym że przy stałym stosowaniu.


25 dam czyli mówisz melatonine, gaba, l-tryptofan odstawić na noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
Michalek83
jakub9658
Panowie tak z ciekawości zrobiłem.
Ale nie umiem tego rozszyfrowć.
Znaczy to że mam 0 milionów plemników i dla tego nie da się podzielić na procenty?


Ale spokojnie mi to na rękę





Zmieniony przez - jakub9658 w dniu 2020-08-25 19:25:39


Totalne zero. Jak długo jesteś ON?

Michalek83 właśnie o Twoją na Twoją opinie czekałem.
5 miesiecy ON hcg 1000ui week ale UG

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
A robiles badanie nasienia kiedykolwiek przed cyklem? Bo powiem Ci ze to nardzo dziwne ze po 5 miesiacach i to jeszcze z taka duza dawal Hcg (chiciaz hak under to moglo tam nie byc gonadotropiny) masz totalne zero. Ja po 4 latach mialem kilkaset tysiecy plemnikow w ml - wiadomo ze nie da rady tym zaplodnic, ale cos tam bylo?

A tak w ogole to o co pytasz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
Wiesz co to długi temat (bardziej do przy piwie).
Zawsze podejrzewałem, że coś jest nie tak.
Ale teraz mojej nowej lepszej Pani kończy się wkładka i tak od słowa do słowa zrobiliśmy badanie.


Zmieniony przez - jakub9658 w dniu 2020-08-26 17:34:13

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Mimo wszystko w takich przypadkach powinno sie zrobic badanie jeszcze raz, najlepiej w innym labie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
Oczywiście, nawet nie raz również skonsultujemy to z lekarzem dziewczyny.
Dziękuje za Twoją opinię. Wiesz ja jestem w zupełnie odwrotnej sytuacji niż Ty.


Zmieniony przez - jakub9658 w dniu 2020-08-26 17:44:25

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ketchup123
hipopodryl
Trittico fajna sprawa ale najlepiej wrzucać solo, czyli odpuścić wszystkie inne dotychczasowe wspomagacze typu tryptofan, gaba czy 5htp. Trittico to ssri - inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny, także w niektórych mixach, zwłaszcza bez znajomości mechanizmu działania poszczególnych środków można nabawić się zespołu seretoninowego. Ja jako, że lubię czasem pokombinować miałem już niekoniecznie przyjemne efekty
Jak wyżej, zacznij od 50mg, będzie mało to daj 100. Pół godziny i NEAT leci tak, że z kanapy nie chce się podnieść. 150 potrafi już mulić pierwsze parę godzin po wstaniu ale znowu te od 150 właśnie, to już dawki terapeutyczne, czyli działają nie tylko na sen a i samopoczucie podczas dnia, z tym że przy stałym stosowaniu.


25 dam czyli mówisz melatonine, gaba, l-tryptofan odstawić na noc?


Odstawiasz wszystko, Trittice potrzebuje trochę czasu żeby pokazało swoje pełne działanie. Najlepiej zapoznaj się z ulotką przed łyknięciem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667564
Jak wyżej przed snem siadasz na tapczanie lykasz tabsa i czytasz uważnie powoli ulotkę, jak przeczytasz to do koja spać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium