SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7410591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie przy 450 dd ew i pół caba ew prolka w połowie normy. Na stawy bardzo pomogła dd, bo miałem problemy z łokciem i nadgarstkiem, a teraz nic nie boli. Jeszcze 3 tyg i koniec dd, ale będę dawał na stawy 50mg co 2 tyg za radą Krzykacza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
A jak Z spaniem u cb na dd i teściu. Ja za cholerę nie mogę spać. 6h to max. Ciężko o głęboki sen. A nogi po paru godz leżenia czuje jak bym był już z 12h w łóżku i same chodza. Nie mogę nazwać tego drętwieniem ale coś w tym kierunku. Co chwila zmiana pozycji. Mecze się a nie śpię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Sen przerywany całą noc. A wgl dzień po strzale to zapomnij. Melatonina nie pomaga. Kupiłem melisę o coś jeszcze ale też ch**a. Rano nie mogę się pozbierać z łuzka. Czuję się jak bym wgl nie spal.
Chciałem zbadać kortyzol ale się zgapilem po nie wiedziałem trzeba rano i wieczorem badanie zrobić. A teraz już nie dam rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
orientuje się ktoś czy sarmy i pepki są zaliczane to produktów leczniczych w ujęciu o prawo farmaceutyczne?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie sa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
dzięki

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ehhh 6h snu ...
kiedy to było :(

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Na saa większą regeneracja to i snu mniej potrzeba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ekto30L
A jak Z spaniem u cb na dd i teściu. Ja za cholerę nie mogę spać. 6h to max. Ciężko o głęboki sen. A nogi po paru godz leżenia czuje jak bym był już z 12h w łóżku i same chodza. Nie mogę nazwać tego drętwieniem ale coś w tym kierunku. Co chwila zmiana pozycji. Mecze się a nie śpię.


Estradiol badales?


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2019-08-09 08:58:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
W zaokrągleniu leci 440mg/week cypio, chcę dodać DD do cyklu. Najwygodniej będzie mi to bić w jednej pompce e4d. Tylko czy wchodzić od razu 1:1 test:deka? Czy deki dać mniej na początek i później ewentualnie podbić? Będzie to moja pierwsza styczność z tym środkiem.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium