SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7434521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Kupiłem ashwe forte i enzymy trawienne od „now”, na opakowaniu pisze 1 tab. W obydwu przypadkach, stosowac według zaleceń czy tak jak przy wszystkich tego typu rzeczach, trzeba podbic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Kupiles zeby brac by brać czy w jamims celu? Dawkuje sie wzgledem potrzeb nie ustala sztywno dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Enzymy docelowo żeby posiłki lepiej przechodziły, jestem na masie 8 tydzień i mimo Cardio po kszdym treningu już mnie troche mulilo, czułem się ociężały to chciałem spróbować w ten sposób wspomóc organizm. Ashwe totalnie dla próby, a może dla kobiety żeby troche wyciszyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Sprawdz ile masz ashwy w ashwie bo to tez dosc wazne. To wrzuc enzymy do wiekszych posilkow po tab i zobacz jak jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16215 Napisanych postów 18131 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196762
Ashwaganda pewnie 1g. Wrzuć przez pierwsze 2 tygodnie po 2g a potem po 1 g na noc. Ziółka nim się wkrecą to minie przynajmniej miesiąc ale działają


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2019-05-30 20:20:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
enzymy bym dawał do dużych posiłków nawet 3 razy dziennie jeśli masz naprawdę sporo kcal
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
marianzulek
Robiles testy na nietolerancje? Ja mialem z tym problem cale zycie az do momentu odstawienia alergenow. Cos sie tam zdarzy sporadycznie ale jest niebo a ziemia


wycinałem teraz polipy z jelit i żoładka , mam mały helicobacter i zapalenie żołądka plus jakieś niedomykanie , zaczęliśmy od zapalenie później będzie czas na inne rzeczy ,. mam naprawdę sensownych lekarzy i słucham się ich bo goście sa z jajem bez jakiś umoralnian itp. jak robili wywiad dlaczego biorę np. acard itp. oraz ze na saa jestem ponad 25 lat to tylko potakiwali że ok , i dalej pytania
bo inny i****** by zaraz kazał odstawić saa odzywki i zabronił treningów bo to zawsze zalecenie 95% konowałów
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Tak ale alergeny moga prowadzic do takich skutkow wlasnie a nawet jesli sa niewinne to nie pomagaja w leczeniu o ile oczywiscie jakies masz. Warto z nimi przedyskutowac ten temat, chyba ze juz to zrobiles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
lodzianin1
marianzulek
Robiles testy na nietolerancje? Ja mialem z tym problem cale zycie az do momentu odstawienia alergenow. Cos sie tam zdarzy sporadycznie ale jest niebo a ziemia


wycinałem teraz polipy z jelit i żoładka , mam mały helicobacter i zapalenie żołądka plus jakieś niedomykanie , zaczęliśmy od zapalenie później będzie czas na inne rzeczy ,. mam naprawdę sensownych lekarzy i słucham się ich bo goście sa z jajem bez jakiś umoralnian itp. jak robili wywiad dlaczego biorę np. acard itp. oraz ze na saa jestem ponad 25 lat to tylko potakiwali że ok , i dalej pytania
bo inny i****** by zaraz kazał odstawić saa odzywki i zabronił treningów bo to zawsze zalecenie 95% konowałów



Git że dobrze trafiłeś , zdrowia i wbijania przez kolejnych 25 i więcej :), od orali się tak roj**awszy?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Raczej nie masa ludzi ma polipy juz w takim wieku dlatego warto robić badania i jak się pokaza wycinać aby się w rakowe nie przerodziło
Za to żylaki od treningów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium