SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7371447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
piorun65
Znacie panowie jakieś odżywki białkowe o wytrawnych smakach czy takich nie ma? Chodzi o sensowny smak.
Używam w większości bezsmakowej bo większość jest bardzo slodka dla mnie :|


Prawie każda firma ma w ofercie WPC o smaku słony karmel. A miałem też mohito, bardzo mało słodkie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Mozna kupic białka naturalne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170912
Nie wnikam w to kto ma jakie kubki smakowe,
ja słodyczy nie jem, nie jadłem bo nie lubię, ale słodkość białek mi nie przeszkadza, bo się tym nie delektuje tylko pije jak jest taka potrzeba i nie ma w danym momencie innej opcji, po prostu przełykam i dziękuję po zabawie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
Realnie piorun , ile tego możesz wypić dziennie żeby smak Cię męczył? Max jedną porcję jakieś 30-50gram do jakiegoś ominietego posiłku na dwa , może trzy dni a zachowujesz się jak byś pił tego litry dziennie . Może jesteś po prostu leń i nie chce ci się jeść robić i popijasz ten shit na okręta. Przyznaj się.

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Praktycznie nigdy nie pije białka. Tylko stosuje go do owsianek etc. Słodkości może mnie męczyć. To moje kubki smakowe ;)
Myślę, że moja dieta jest bardziej różnorodna niż przeciętnej osoby. Kocham gotowac I czerpie radość z tego. Więc to nie to jest problem :)


Zmieniony przez - piorun65 w dniu 2021-09-21 12:33:38
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
To gotuj a prochu dosyp na treningu w postaci vitargo lub EAA i lepiej na tym wyjdziesz .

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Nie stosuje tego typu posiłków. Jestem na redukcji zależy mi na objętości posiłku etc. Po co mi jakieś vitargo? Nie stosuje kcal w czasie treningu. Nie mam takiej potrzeby poki co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Smaków teraz więcej jak pomysłów na które by człowiek wpadł
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
krzykacz
Smaków teraz więcej jak pomysłów na które by człowiek wpadł

To fakt smaków jest pełno. Wybór jest ogromny dlatego pytam co mniej słodkie bo można sie zdziwić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ale mohito do płatków owsianych nie syp, musi to być ohydne w smaku jako całość
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium