SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ale już ci tu pisano tysiąc razy, że nie powinieneś w ogóle używać, dopóki nie zrobisz porządku z głową i tkanką tłuszczową... dokładnie w takiej kolejności.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Litwin123
Warto jeszcze używać saa jak nic po nich nie rosnę a FFMI mam 28 prawie?


Z takim pytaniem, to warto uzywac ale jedzenia i treningu a za saa to sie zlap jak to ogarniesz...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Litwin123
Warto jeszcze używać saa jak nic po nich nie rosnę a FFMI mam 28 prawie?


Jak masz rosnąć brak diety bardzo wysoki bf
Ogarnij żarcie daj samego testa zbadaj tarczycę jak jest ok dorzuć tarczycowe i tnij smalec do skutku
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Litwin123
Warto jeszcze używać saa jak nic po nich nie rosnę a FFMI mam 28 prawie?

Dokładnie, jak koledzy piszą. Sam zaczynałem jako grubaś i w pasie byłem szerzy niż w barkach razy dwa. To kumpel który mnie prowadził, przez rok mnie męczył, aż nie schudłem. I tylko wtedy pozwolił i rozpisał mi pierwszy cykl.
Ale rok ja spałem, ćwiczyłem, srałem i jadłem zgodnie z rozpiską. Tez miałem problemy zdrowotne które w ciągu tego roku poogarniałem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 308 dni Przeczytanych tematów 820
Ale on pisał o ffmi, a nie bf
Przyjęło się, że FFMI = 25 to max możliwy dla naturala, zdaje się, że wzięli to stąd, że analizowali te FFMI na kulturystach sprzed ery sterydów. Jaki był poziom wiedzy ówczesnych trenujących, oraz metody pomiarowe BF, żeby dziś nie uznać tego za banialuk, choć wiem że są osoby, które traktują to jako wyrocznię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ale on wstawiał tu swoje foty...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Vizun
Ale on pisał o ffmi, a nie bf
Przyjęło się, że FFMI = 25 to max możliwy dla naturala, zdaje się, że wzięli to stąd, że analizowali te FFMI na kulturystach sprzed ery sterydów. Jaki był poziom wiedzy ówczesnych trenujących, oraz metody pomiarowe BF, żeby dziś nie uznać tego za banialuk, choć wiem że są osoby, które traktują to jako wyrocznię.



Tak youtuberzy lubią kierowac sie ztym wskaznikiem oceniajc czy ktos jest naturalem czy sterydem i tak nie bede przytaczal tych pseudospecjalistow ktorzy bardziej na silowni reczniki podają niz lapią za gryf czy sztange i tak np owca z wynikiem 200 na klate 300martwy i 110kg przy bf8-10% to natural a john cena z podobnym wzrostem i wagą i ciut wiekszym bfem to steryd bo tu nie miesci sie w kanonach ffmi jako natural
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
FFMI , Bf% i wrażliwość insulinowa to jedno ale ludziom się wydaje że po kilku pierwszych latach progresowania wciąż będą robić kilka kg rocznie. Albo że skok wagi po redukcji to masa mięśniowa. A nie woda i glikogen. Później z tych 120kg masy pod koniec redukcji zostaje 95kg i jest zdziwienie. Albo zatoczenie koła w to samo miejsce. A towaru poszło tyle że można by za tą kwotę polecieć sobie na Malediwy.
3

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28670
Litwin123
Warto jeszcze używać saa jak nic po nich nie rosnę a FFMI mam 28 prawie?


Odstaw, zobaczysz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
_GANGSTA_
Vizun
Ale on pisał o ffmi, a nie bf
Przyjęło się, że FFMI = 25 to max możliwy dla naturala, zdaje się, że wzięli to stąd, że analizowali te FFMI na kulturystach sprzed ery sterydów. Jaki był poziom wiedzy ówczesnych trenujących, oraz metody pomiarowe BF, żeby dziś nie uznać tego za banialuk, choć wiem że są osoby, które traktują to jako wyrocznię.



Tak youtuberzy lubią kierowac sie ztym wskaznikiem oceniajc czy ktos jest naturalem czy sterydem i tak nie bede przytaczal tych pseudospecjalistow ktorzy bardziej na silowni reczniki podają niz lapią za gryf czy sztange i tak np owca z wynikiem 200 na klate 300martwy i 110kg przy bf8-10% to natural a john cena z podobnym wzrostem i wagą i ciut wiekszym bfem to steryd bo tu nie miesci sie w kanonach ffmi jako natural




Panowie z wk mieli tutajnkiedys konta i cykle rozpisywane
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium