SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7274726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Susz CBD to w pełni legalne konopie siewne (Cannabis Sativa L.). W odróżnieniu od konopi indyjskich, susz CBD to konopia włóknista, która praktycznie nie zawiera THC (zawartość poniżej 0.2% suchej masy), dzięki czemu nie ma działania psychoaktywnego (odurzającego) i jest całkowicie legalna. Susz CBD jest natomiast bogaty w CBD – jeden z kannabinoidów naturalnie występujących w konopiach, wykazujący szereg cennych właściwości. Ponieważ susz CBD z wyglądu jest bardzo podobny do marihuany, radzimy przechowywać go w oryginalnym opakowaniu – pozwoli to uniknąć ewentualnych nieporozumień natury prawne.


Masz racje kolego. Tocnie medyczna moj blad. Ale mi chodzi o cbd wiec pasuje.

Lux ja zwykla palilem 10 lat. Teraz mam stany lekowe i inne krzywe jazdy, takze daruje sobie


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-09-13 17:39:11
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Lux trzeba im coś wysłać, bo chłopaki brzytwy się już chwytają

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
dmq92
Susz CBD to w pełni legalne konopie siewne (Cannabis Sativa L.). W odróżnieniu od konopi indyjskich, susz CBD to konopia włóknista, która praktycznie nie zawiera THC (zawartość poniżej 0.2% suchej masy), dzięki czemu nie ma działania psychoaktywnego (odurzającego) i jest całkowicie legalna. Susz CBD jest natomiast bogaty w CBD – jeden z kannabinoidów naturalnie występujących w konopiach, wykazujący szereg cennych właściwości. Ponieważ susz CBD z wyglądu jest bardzo podobny do marihuany, radzimy przechowywać go w oryginalnym opakowaniu – pozwoli to uniknąć ewentualnych nieporozumień natury prawne.


Masz racje kolego. Tocnie medyczna moj blad. Ale mi chodzi o cbd wiec pasuje.

Lux ja zwykla palilem 10 lat. Teraz mam stany lekowe i inne krzywe jazdy, takze daruje sobie



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-09-13 17:39:11


Dokładnie ,trzeba wiedzieć kiedy skończyć.Mam znajomych którzy nie wiedzieli.Od lat zamknięci z zakładach psychiatrycznych,a chłopy twarde były swego czasu.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryba266
Lux trzeba im coś wysłać, bo chłopaki brzytwy się już chwytają


Oj tam , zapraszamy do nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
dmq92
Susz CBD to w pełni legalne konopie siewne (Cannabis Sativa L.). W odróżnieniu od konopi indyjskich, susz CBD to konopia włóknista, która praktycznie nie zawiera THC (zawartość poniżej 0.2% suchej masy), dzięki czemu nie ma działania psychoaktywnego (odurzającego) i jest całkowicie legalna. Susz CBD jest natomiast bogaty w CBD – jeden z kannabinoidów naturalnie występujących w konopiach, wykazujący szereg cennych właściwości. Ponieważ susz CBD z wyglądu jest bardzo podobny do marihuany, radzimy przechowywać go w oryginalnym opakowaniu – pozwoli to uniknąć ewentualnych nieporozumień natury prawne.


Masz racje kolego. Tocnie medyczna moj blad. Ale mi chodzi o cbd wiec pasuje.

Lux ja zwykla palilem 10 lat. Teraz mam stany lekowe i inne krzywe jazdy, takze daruje sobie



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-09-13 17:39:11


Fajnie wiedzieć, bo to chyba najwyższa pora by przestac, za szybko to się zaczęło i zdecydowanie za długo trwa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Lux1980
ryba266
Lux trzeba im coś wysłać, bo chłopaki brzytwy się już chwytają


Oj tam , zapraszamy do nas

Dwa razy nie mów Lux
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amg27
Lux1980
ryba266
Lux trzeba im coś wysłać, bo chłopaki brzytwy się już chwytają


Oj tam , zapraszamy do nas

Dwa razy nie mów Lux


Kurde . A mówiłem sobie ze już tu dziś nie zaglądnę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
Moze ktos doradzi , jestem 3 miesiac na off. Po tygodniku brania aptecznego clomidu coś zrobiło mi się z okiem , dostałem antybiotyk i odstawiłam clom. Na cyklu miałem problem gino ale do czasu odbloku wmiare wyprostowalem sprawę, teraz suty znów bolą i wyczuwam zgrubienia, jak kiedyś na cyklu , z dnia na dzień się nasila . Mimo niepelnego odbloku libido zaj**iste, humor i samopoczucie dobre , mam 40 lat i bałem się że po tym cyklu już nie ruszę ale puki co wszystko hula, tylko te gino się wraca . Mogło estro bez teścia odbić tak sobie albo prolka? Od połowy października miałem wchodzić na cykl i już się boję o te suty . Mialem tomaxa który chyba nie działał, ari które nie dzialalo dopiero apteczny symex trochę mnie podszykowal . Atakować to gino? Czym ? Nawet nie wiem czy jestem odblokowany bo mieszkam gdzie mieszkam i badań mi nie zrobią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Nie wiem na jaką odpowiedź liczysz nie mając badań.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
J/w bez badań to możemy sobie gadać . Plus w Twoim wieku Odblok na 4-5 miesięcy to w ogóle jakieś nie porozumienie


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-09-14 01:11:16
1

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium