SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Z innej beczki : Często dopadają Was stany zapalne podczas długotrwałych deficytów ? U mnie pierwsze trzy redukcje to były głównie dziąsła i Achilles. Obecnie mam po prostu nawracające zapalenia najbardziej używanych partii bądź najsłabszych ogniw w moim łańcuchu. Stosuję duże dawki Omega 3 , pół kilo warzyw wchodzi dziennie , średnio 2-3 owoce , kurkuma z piperyną jako suplement. Trzy razy w tyg poza treningowo zimne prysznice. Jak mam czas jadę na saunę i wskakuję po 30 min do ruskiej bani. Albo wylewam sobie lodowate wiadra na głowę. W zależności od miejsca. Zastanawiałem się też czy ilość środków na redu nie powoduje ciągłych zapaleń. Obecnie leci u mnie 250 cypka i 200 Mastera E 3ed oraz 50tka Menta dziennie.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
depilatorem raz plecy chciałem polecieć ,wytrzymałem do połowy łopatki jakoś i podziękowałem %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Michass90
Msoko65
Bijąc dziś w udo podczas robienia aspiracji mięsień mimowolnie dostał skurczu takie ostre puknięcie... w jakiś nerw trafilem? Ostatnio zauwazylem ze na lydce puknie , gdzieś w barku tak samo z siebie.Nie jest to częste ale dość irytujace.Czego to niedobór może być ? Wapń sód potas magnez raczej niedoborów nie mam.Z diety wpada wiekssosc tylko wapń suplementuję 5g cytrynianu dziennie bo nabiał odstawilem


Czasami się zdarza takie jakby " szarpnięcie " podczas wprowadzania igły w mięsień możliwe że gdzieś ruszamy jakiś nerw czy coś i dlatego tak jest


Trafi się czasem, najgorzej jak tak złapie skurcz jak w nerw trafisz, że igłe w 8-semke wygniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Aleks
Wiad
Usuwanie owłosienia może mieć też znaczenie, gdy ktoś lubi masaże. Zarówno dla masującego jak i masowanego brak włosów to duży plus. Znam osoby, które nie tykają masteronu właśnie z obawy o wzrost owłosienia ciała - niektórym włosy na plecach czy barkach rosną równie szybko, co na brodzie. A zatem golenie co 2-3 dni jeśli chce się zachować jako taki wygląd - konieczne. Zastanawiam się czy laser dałby tu radę, aby na stałe się pozbyć włosów... Cena - wiadomo, ale może efekty lepsze.


Niestety laser działa tylko na ok 2 miesiące, jestem po 10 sesjach i 15 tys poszło na marne. Teraz chodzę co 4-6 tygodni na golenie maszynką do kosmetyczki koszt 150 zł


Zwykły depilator ziom,albo wosk.Po pary sesjach włosy nie rosną albo rośnie 10 % tego co było. Mi córa robi plecy mam coraz mniej ,przod robię sam tyle że trzeba dbac żeby syfu się nie porobiły.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205575
Zrób przerwę i zobaczysz jak odrosną

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
LevelPl
Ktoś tu kiedyś polecał żel/piankę do depilacji, prysznic żeby namoczyć/zmiękczyć włosy, pianka, i po parę minutach szpatułka ściągał i chwalił sobie.


Potwierdzam bylo takie coś kiedyś to przypadkiem na necie znalazłem i wiem że skądś to ściągałem przyszło i bylo ok psiknąłem z 5min i po włosach. Ale później zamówiłem z polskiej stronki i już ni huhu nie działało wszystko tak samo ale wlosy sie schodziły

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Aleks
Zrób przerwę i zobaczysz jak odrosną


gdzieś tam tak wydepiwoalem 10 lat temu i nie mam ani jednego nowego :]

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205575
To zazdroszczę ja jak robiłem depilacje najpierw woskiem a potem laserem to po 3-4 miesiącach wszystko odroslo.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Aleks laserem to dobre z 5 razy np co miesiąc musisz te miejsca ostrzelać. Żona robiła w wiadomym miejscu i dzisiaj ma jak małe dziecko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
lordknaga
Nogi mi slabiej odrastaja ale barki,klata plecy to musze raz na tydzien golic a kremu uzywalem raz i nie dosc ze ch**owo dzialal to pozniej z 2tyg sie z wypryskami na przedramionach meczylem.

Zapalenie mieszka włosowego dostałeś, lub ktoś oprócz ciebie ktoś się gdzieś podgalał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium