SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39810
Helionus
Już szykuje się by oj**ac się na zero.

Jedyny słuszny wybór xD
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
Dlaczego? To kwestia odpowiedniego balansu estradiolem. Trzymam górna normę i jest wszystko dobrze z stawami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Helionus
Dlaczego? To kwestia odpowiedniego balansu estradiolem. Trzymam górna normę i jest wszystko dobrze z stawami.

To samo, leciałem ostatni swój cykł z oralami Cypek + Wino 40->50->60 mg/d w ciągu 4msc i nic się nie działo. A ni ze stawami, a ni z włosami. Broda gęstsza się zrobiła XD Estro trzymałem w widłach.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
to nie jest zawsze tak, ze zjesz troche winka w tabsach albo wbijesz mastera i powoli ci se zaczna wypadac ja mialem tak, ze lecialem winka, mastery itd. kilka razy a jak mnie raz p******nalo po latach - poprostu klaki zaczely sie sypac i akurat wtedy bylem juz dluzej na niskiej dawce testa, kolo 300mg week enana/cypio... wg. mojego rozumowania, jak masz wylysiec to wylysiejesz w 'swoim' czasie, mam kumpla ktory wylysial juz w wieku 19lat nie biorac w ogole saa, mam innego, ktory zaczal gubic wlosy po 30, a biorac saa imo ten proces poprostu przyspieszysz i zadne palmy sambalowe czy inne gowna tego nie powstrzymaja


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 6/22/2023 4:03:20 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Siemanko od 9 dni jestem na diecie bez nabiału i glutenu.I powiem Wam ze to był strzał w dziesiatke.Zmagam się z tradzikiem , pytalem tu ostatni o izotek Was.

Do rzeczy- widzę znaczną poprawę.Nowe wypryski są ale juz wch** mniej.Skupiska 'zapalne' krost się wygaszają .Wizualnie plecy są dalej wstretne ale wulkany się schowaly...W ciągu dnia zbącze się może 4-5 razy a nie 50 jak wczesniej.Czuć więcej energii.
Chciałbym dalej pójść tym tropem i zarzucić cos na jelita sprawdzonego bo one podejrzewam po dupie dostały ostro.Ma ktoś jakieś pomysły?

Jakie badania zrobić aby się upewnić ze nabiał + gluten mi szkodzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Ja miałem straszny trądzik na twarzy w wieku hmm 16-i kolo 19-tego roku zycia mi przeszło myślę że to kwestia hormonów była ale jak widze swoje jakies zdjecia z tamtego okresu to tłuszczu bylo tyle co nic nie byłem jakis szeroki ale wszystkie szczegóły widoczne , kolo 19rż przeszlo mi i twarz gladka jak dupa niemowlaka do dzis ani zmarszki ani nic włosy nke lecą czy to saa czy cos innego ( a biorę sporo leków ze względu na problemy zdrowotne ) . Teraz w ostatnim czasie węgle z nimi zrobiłem porządek i jest malo ale konkretnie, jedyny czysty cukier to lyzka na litr zielonej herabty

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Msoko65
Siemanko od 9 dni jestem na diecie bez nabiału i glutenu.I powiem Wam ze to był strzał w dziesiatke.Zmagam się z tradzikiem , pytalem tu ostatni o izotek Was.

Do rzeczy- widzę znaczną poprawę.Nowe wypryski są ale juz wch** mniej.Skupiska 'zapalne' krost się wygaszają .Wizualnie plecy są dalej wstretne ale wulkany się schowaly...W ciągu dnia zbącze się może 4-5 razy a nie 50 jak wczesniej.Czuć więcej energii.
Chciałbym dalej pójść tym tropem i zarzucić cos na jelita sprawdzonego bo one podejrzewam po dupie dostały ostro.Ma ktoś jakieś pomysły?

Jakie badania zrobić aby się upewnić ze nabiał + gluten mi szkodzą?

nie jestem lekarzem, ale niby czemu jelita powinni dostać od nabiału lub glutenu. Jak odstawiłeś i czujesz się dobrze to ok. To samo miałem po odstawieniu glutenu, który mi ich zapychał (ciekawe że nietolerancję dostałem po Srovidzie-19) . Jak odstawiłeś to tego się trzymaj i jelita same się oczyszczą w ciągu kilku tygodni. Możesz sobie jakiś Maślan wrzucić jeżeli podejrzewasz słabe stany zapalne a i tak on nie zaszkodzi nigdy. A jak podejrzewasz coś poważniejszego to do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Częste luzne stolce , nadmiar(ekstremalny) gazów.Bóli ani zaparć nie było.Tak mi się wydaje ze dostały po dupie po tym właśnie.Teraz jakby ręką odjąl.Oczywiście dieta będzie trzymana dalej myślę nad odbudową flory bakteryjnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Jakieś skutki uboczne przy stosowaniu melatonanu zauwazyliscie? Czy w przypadku jakiś starych blizn po tradziku mozna sie spodziwać kłopotów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 2 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3065
Pieprzyki ciemnieją, ból brzucha u mnie to tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium