SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7300785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94368 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668703
skejcik
Ile czasu +- po wyrwaniu ósemki mieliście przerwy od treningów?


Ja miałem z lewej strony 2 na raz usuwane,bez szwow na drugi dzień robiłem biceps i triceps już na silce

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
skejcik
Przy wyrywaniu pierwszej jak pracowałem fizycznie to dostałem bez dyskusji 10 dni L4 i nakaz siedzenia na dupie, dzisiaj nic nie mówił, ale ja też nie pytałem wiem tyle, że szwy tydzień czasu mam nosić


To jak bardzo się obawiasz o te szwy, to odczekaj z 2-3 dni aż się trochę przygoi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
skejcik
Ile czasu +- po wyrwaniu ósemki mieliście przerwy od treningów?


Ja tylko w dzień rwania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4188
Jak to jest z tymi długimi estrami testa, faktycznie się rozkręcają po tym miesiącu plus minus? Pytam, bo poszla dziś 4 lotka cypio i tak czekam troche na ten rozruch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Harold
skejcik
Ile czasu +- po wyrwaniu ósemki mieliście przerwy od treningów?


Ja tylko w dzień rwania.



Ja sobie zrobiłem 3 dni przerwy, ale miałem rwane 3 osemki z jednym razem


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-04-21 20:05:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
malydzik96
Jak to jest z tymi długimi estrami testa, faktycznie się rozkręcają po tym miesiącu plus minus? Pytam, bo poszla dziś 4 lotka cypio i tak czekam troche na ten rozruch


Już masz rozkręcony
Nie wiem czego się spodziewasz w tak szybkim czasie
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Michalek83
Harold
skejcik
Ile czasu +- po wyrwaniu ósemki mieliście przerwy od treningów?


Ja tylko w dzień rwania.



Ja sobie zrobiłem 3 dni przerwy, ale miałem rwane 3 osemki z jednym razem



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-04-21 20:05:20


Ja na szczęście tylko jedna
Górna lewo
Reszta elegancko wyrosły ale tamta szła mi w bok i zaczynała już na nerw jakiś naciskać.
Ucho mnie bolało, PKO, pulsowało wszystko.
Wyszła bez żadnego problemu na znieczuleniu miejscowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Ja jedna mialem usunięta bo się zepsuła. Moja dentyska powiedziała, że 3 pozostałe nie uczestniczą w gryzieniu i są bezużyteczne i prędzej czy później też będę miał z nimi problem i zaleca usunięcie... Na kolejnej wizycie zrobiła zdjęcie jak wygląda sprawa z nerwami przy korzeniach, wyrwała i mam spokoj. Całość 30 minut trwała. Też znieczulenia miejscowe miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4188
meirii
malydzik96
Jak to jest z tymi długimi estrami testa, faktycznie się rozkręcają po tym miesiącu plus minus? Pytam, bo poszla dziś 4 lotka cypio i tak czekam troche na ten rozruch


Już masz rozkręcony
Nie wiem czego się spodziewasz w tak szybkim czasie


No patrzę głównie pod kątem libido, bo na resztę przyjdzie czas, ale póki co bez zmian i stąd pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94368 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668703
Michalek83
Ja jedna mialem usunięta bo się zepsuła. Moja dentyska powiedziała, że 3 pozostałe nie uczestniczą w gryzieniu i są bezużyteczne i prędzej czy później też będę miał z nimi problem i zaleca usunięcie... Na kolejnej wizycie zrobiła zdjęcie jak wygląda sprawa z nerwami przy korzeniach, wyrwała i mam spokoj. Całość 30 minut trwała. Też znieczulenia miejscowe miałem


Jak nie uczestniczą w gryzieniu?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium