SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4189
dmq92
Osobiście dałbym test + prime i odpada Ci problem estro i prolaktyny bo prima zadziała jak ia a nie ma negatywnego wpływu na sexdrive jak to jest przy długim stosowaniu ia w większych dawkach. Opcja która możesz rozważyć jest również zmniejszenie dawki testa dużo bardziej niż to zakładasz np o polowe, trochę primy i wtedy ewentualnie nandrolon w niskiej dawce (tak 200nandrolonu również działa^^) a unikniesz wzortu poziomu prolaktyny i estradiolu, będziesz miał pochodna dht która da kolejny bodziec. Opcji jest wiele ale walenie dawek w których musisz mocno kontrować sajdy to średni pomysł. Nieoptymalny.


Dzięki za konstruktywną zj**e.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To nie zj**a. To sugestia. Świat idzie do przodu, są nowe metody które dają takie same lub lepsze efekty przy mniejszych kosztach/sajdach. Wiec dlaczego by nie skorzystać? nie każdy się musi zgadzać, wielu ma inne spojrzenie na temat. Ja się nauczyłem już patrzac na ludzi którzy robią niesamowity progres dzięki temu ze myślą a nie tylko robią bo działa.
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
https://www.instagram.com/p/Ci2hH3XOEVl/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Ktoś tam wcześniej łokieć tenisisty
Tu ciekawy rehab.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Przerost formy nad treścią. Wystarczą ~2 ćwiczenia w zasadzie i klasyczny progressive overload. Ścięgna mięśniowe po prostu "lubią" być dociążane w trakcie ich przebudowy. I dalej na nic się to nie zda jeśli jest zwapnienie na nich jak pisałem wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Rozumiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Pytanie do osób ogarniętych w sprawach tarczycy. Czy tsh 3.0 (norma od 0.27-4.2 ) to jest już sygnał, że coś może być nie tak? Badanie powtórzone było.
Ft3 i ft4 powyżej połowy normy. Kiedyś leczyłem się na tarczycę tsh było w granicach 5-6.5 miałem euthyrox 75mcg ed potem zaczęła mi doskwierać nadczynność tarczycy jak wyleczyłem żołądek ( helicobacter pyroli, zapalenie itp. i jelita więc zmniejszałem dawkę aż odstawiłem całkowicie. Hashimoto nie ma ale wg usg w opini lekarza była niedoczynność tarczycy a rozmiary itp ok. Teraz nie biore leków ponad pół roku i tsh 3.0 reszta powyżej połowy normy ale meczy mnie senność, czasami zaparcia, brak energii. Krzywa cukrowa ok, morfo w porządku, anemi nie ma jednak czuje się jakby niedoczynność była. Próbowałem również manewrować estro bez skutku. Brałem witaminy robiłem odpoczynek od treningu ale cały czas to samo. Lekarz kiedyś wspominał, że tsh najlepiej żeby nie przekraczało 1.5 czy to prawda? Na euthyrox kiedyś nie miałem tych objawów raczej szło w drugą stronę nadpotliowść i bezsenność, lęki ale może mała dawka 25mcg by coś pomogła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Akurat ostatnio walczyłem z nietypowym przypadkiem i trafiłem na to:
Opis przypadków i nietypowych zachowań. Może Ci to cos naświetli.
https://podyplomie.pl/medycyna/26198,interpretacja-nietypowych-wynikow-badan-czynnosci-tarczycy?page=3

Tam masz kilka stron tego. Mega ciekawe.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2022-09-25 09:07:15
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
ptakasraka
Pytanie do osób ogarniętych w sprawach tarczycy. Czy tsh 3.0 (norma od 0.27-4.2 ) to jest już sygnał, że coś może być nie tak?


To zalezy np od wieku itp. Ja zaczalem leczyc niedoczynnosc jak mialem 4.7. Moja endo tak mnie prowadzi aby TSH bylo kolo 2.5 wiec te twoje 3.0 nie wydaje sie duzo. Jesli nie odczuwasz nic zlego typu sennosc czy tycie to nie ruszalbym. Ale obserwowac jak bedzie rosnac to zajalbym.sie tym.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To jest mocno indywidualna sprawa. I nie patrzyłbym na cyferki jako na wyrocznie. Masz doświadczenie to wiesz jak powinieneś się czuc.
Poza tym samo tsh jest No takim sobie wyznacznikiem. Ogrom rzeczy ma na nie wpływ.

Przeciwciała sprawdzałeś oststnimi czasy?
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium