SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7298538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
9-10 masteron 200mg ed,
9-10 winstrol (inj) 100mg ed,
9-10 halotestin 200mg ed,
9-10 winstrol (tab) 400mg ed,

no kogos poniozla ulanska fantazja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Gordon29
jaaaaa85
Gordon29
Nawet pzpl może, bo wciąż jest sport zawodowy dla członków kadry olimpijskiej i członków kadry narodowej. Nie usunęli tego, tylko media wprowadzają w błąd. Więc na tej podstawie nie mają prawa się przyczepić, nie mają też prawa zamknąć interesu rozporządzeniem. To co się teraz dzieje to jest zwyczajny totalitaryzm, jak nie pismem to siłą. Mam nadzieję m, że właściciele siłowni zapisują dane wszystkich nękających funkcjonariuszy i będą odpowiadać cywilnie za swoje nadużycia. I to pieprzenia o tym że będą odbierać kasę z tarcz, 90% siłowni które coś otrzymały, a otrzymało niewiele to było te 5k PLN w zeszłym roku.

Głupoty gadasz i tyle!
Zresztą przeczytaj co napisala osoba wyżej jeśli chodzi np o Calypso...pierwsza rzecz umozenie zusu,druga rzecz postojowe,trzecia rzecz dofinansowanie pracownika,czwarta rzecz pożyczka z pfr w zależności od spadku zarobku ktora jak dobrze pójdzie i spełnisz warunki spłacasz 25% kwoty ktora się otrzymało i to rozłożone na 2lata w ratach..mojej księgowej klient w zeszłym roku dostal milion złotych a jak spełnił warunki splaci 250tys..
Zresztą zrobiła się w tym temacie gownoburza parę stron o tym samym a do Covida byl odzielny temat i proponuje tam sobie pogadać a tu zostawić miejsce na rzeczy dotyczące tytułu tematu


Przeczytaj może dane które udostępnia PFF, spytaj właściciela swojej siłowni co dostał.
nie znam właściciela,nie interesuje mnie czy coś dostal czy nie,siłownia jest otwarta i zapewne cały czas będzie ale nie będę tu pisal dlaczego
Zreszta kończę temat bo co chwile o tym samym,tak samo w dziennikach przygitowan do zawodow,co temat to jęki jakby to coś miało zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ten kto chce będzie trenował i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870120
jaaaaa85
Gordon29
jaaaaa85
Gordon29
Nawet pzpl może, bo wciąż jest sport zawodowy dla członków kadry olimpijskiej i członków kadry narodowej. Nie usunęli tego, tylko media wprowadzają w błąd. Więc na tej podstawie nie mają prawa się przyczepić, nie mają też prawa zamknąć interesu rozporządzeniem. To co się teraz dzieje to jest zwyczajny totalitaryzm, jak nie pismem to siłą. Mam nadzieję m, że właściciele siłowni zapisują dane wszystkich nękających funkcjonariuszy i będą odpowiadać cywilnie za swoje nadużycia. I to pieprzenia o tym że będą odbierać kasę z tarcz, 90% siłowni które coś otrzymały, a otrzymało niewiele to było te 5k PLN w zeszłym roku.

Głupoty gadasz i tyle!
Zresztą przeczytaj co napisala osoba wyżej jeśli chodzi np o Calypso...pierwsza rzecz umozenie zusu,druga rzecz postojowe,trzecia rzecz dofinansowanie pracownika,czwarta rzecz pożyczka z pfr w zależności od spadku zarobku ktora jak dobrze pójdzie i spełnisz warunki spłacasz 25% kwoty ktora się otrzymało i to rozłożone na 2lata w ratach..mojej księgowej klient w zeszłym roku dostal milion złotych a jak spełnił warunki splaci 250tys..
Zresztą zrobiła się w tym temacie gownoburza parę stron o tym samym a do Covida byl odzielny temat i proponuje tam sobie pogadać a tu zostawić miejsce na rzeczy dotyczące tytułu tematu


Przeczytaj może dane które udostępnia PFF, spytaj właściciela swojej siłowni co dostał.
nie znam właściciela,nie interesuje mnie czy coś dostal czy nie,siłownia jest otwarta i zapewne cały czas będzie ale nie będę tu pisal dlaczego
Zreszta kończę temat bo co chwile o tym samym,tak samo w dziennikach przygitowan do zawodow,co temat to jęki jakby to coś miało zmienic


Tez mnie to wkvrwia, gdzie nie wejdziesz ten sam temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
Sami zgodziliśmy się na tą pandemię i ograniczenia. I sami się stosujemy. Za kilka lat czy kilkanaście lat: nie bedzie fizycznej gotówki, zakaz podróżowania bez kontroli, kontrolowana żywność itd....
Idźcie na oddziały nowotworowe to tam jest ogrom umierających pacjentów i z roku na rok więcej....a nie jakiś kaszel covid
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668587
OldSpiceClassic
Gdybyście mieli odpowiednie zaplecze finansowe, medycznie i apetyt po oralach odważylibyście się na cykl Munzera, ale bez diuretyków ?

1-5 enanthat 500mg ed,
1-5 parabolan 152mg ed,
1-5 meta 150mg ed,
1-5 halotestin 150mg ed,
1-5 hgh 20ui ed,
1-5 insa 20ui ed,
1-10 efedryna ed,
1-10 aspiryna ed,
1-10 clenbuterol ed,
1-10 valium ed,
1-10 captagon ed (amfetaminopodobny stymulant),
1-10 cytomel ed,
6-8 masteron 300mg ed,
6-8 parabolan 152mg ed,
6-8 winstrol 250mg (tab) ed,
6-8 holotestin 150mg ed,
6-8 winstrol 50mg (inj) ed,
6-8 hgh 24ui ed,
9-10 masteron 200mg ed,
9-10 winstrol (inj) 100mg ed,
9-10 halotestin 200mg ed,
9-10 winstrol (tab) 400mg ed,
9-10 hgh 24ui ed,
9-10 insa ed,
9-10 igf-1 ed.


przecież to latajacy od lat fejk po necie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Ja mam siłownie otwarta 7 dni w tyg , dziwne ze w innych krajach można to jakoś zorganizować , a w Pl nadal łapanki i straszonki .
Rezerwacje robię i idę na dana godzinę i probl nie mam
Nie potrzebuje jakiś licencji i hoooy wie czego jeszcze


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-04-11 18:43:41

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668587
nie tylko w Polsce bo w wielu krajach tak było w Polsce i tak nie jest źle bo sporo klubów dawało sobie radę
zobacz inne kraje UK,Hiszpania,Dania tam nie wbiłeś poćwiczyc
trzeba przeczekać i kombinowac nic innego nie pozostaje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
zolo333
Sami zgodziliśmy się na tą pandemię i ograniczenia. I sami się stosujemy. Za kilka lat czy kilkanaście lat: nie bedzie fizycznej gotówki, zakaz podróżowania bez kontroli, kontrolowana żywność itd....
Idźcie na oddziały nowotworowe to tam jest ogrom umierających pacjentów i z roku na rok więcej....a nie jakiś kaszel covid


zgadzam sie 100% zolo piona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 639 Napisanych postów 1054 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39501
Panowie, nie będę zakładał tematu bo czasu nie ma, dzieci trzeba bawić.
Jakie badania robić przed cyklem, jakie w trakcie (i z jaką częstotliwością?).
HCG bić 500ui co 3dni od samego początku?
Cykl będzie 250e5d teścia (mix) dokąd towaru starczy czyli narazie mam na rok. Raczej nie będę zwiększał bo to regeneracyjnie i chce do życia wrócić wkoncu xD pzdr

Edit:
Ostatnie co biłem to mix 1-17 250mg e3d ale to było 9lat temu xD


Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2021-04-11 19:14:50

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium