SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7358674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4189
Michass90
Każdy ma swoje zdanie . Ale osoby które mają jakieś problemy z jelitami co z tym idzie gorsze przyswajanie zarcia itp mogą spróbować.. ja osobiście jeszcze rok temu z jelitami bardzo walczyłem i potrafią bardzo życie uprzykrzyć .. w moim przypadku problem byl w wypróżnieniu się do takiego stopnia że musiałem brać dawki leku podobne do tych co ludzie biorą na przygotowanie do kolonskopii żeby mnie ruszyło


I jak to ogarnales, co było przyczyną? Ja już wykluczyłem heliobacter i dlatego zdecydowałem się na kolono+gastro i zostaną mi ewentualnie testy na nietolerancje pokarmowe, jeśli nic nie wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14855
Jak od testa trzymam dużo wody (przy tym samym poziomie estro) to jak bym zamienił 750 testa. 450nandro i 300mastera na 150testa, 900nandro i 300mastera to by mi podskórną woda zeszła do poziomu jak na mostku miałem (sam test 150mg week)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21550 Napisanych postów 30785 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870449
A to pytanie czy stwierdzenie? Bo jak stwierdzenie, to nie trafione. Inne środki też ciągną wodę, a to nie matematyka że sobie obliczysz ile mg ile pociągnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21550 Napisanych postów 30785 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870449
Panowie może ktoś mądrzejszy pomoże. Sytuacja wygląda tak, że na święta skończyłem masę. Szło już 1100g ww w dt, i ciężko bo ciężko, sporo z syfu, ale wpychalem tyle. Szło 30mg mk. Zacząłem redukcję, ucialem ww do 500g, wywaliłem mk, I raptem totalny blok apetytu. Cały dzień mogłem nic nie jeść. No to znowu dałem mk, I jest trochę lepiej. Czasem uda mi się wepchnąć te 500g ww, ale przeważnie koło 300-400 max, i to głównie z soków, bananów, jogurtów białkowych. W te niecałe 3 tyg zeszło że mnie 11kg, i dalej spada... Od razu mówię że wątroba idealna, orale dawno nie leciały. Kilka miesięcy temu tren ace ale tylko 6 tyg, i po zejściu dalej było ok. Zero problemów z trawieniem, jakieś zaparcia, wzdęcia, nic. A apetyt zerowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94774 Napisanych postów 364776 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670058
Skoro wszytko ok ciężko powiedzieć, wrzuc może sobie jakieś ghrp

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14855
A jak policzyć ile wody ciągnie jaki środek? Bo na takie i formacje jeszcze nigdzie nie trafiłem, jedynie że jedne ciągną wodę mniej bądź bardziej inne nie, ale to zawsze było dyktowane poziomem estro, a u mnie retencja średnio skacze od estro. Bywało że estrobylo ubite a retencja że kostek nie widać, a bywało tak że estro nad normę a zlyly ładnie wychodziły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21550 Napisanych postów 30785 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870449
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

Lodziak u mnie właśnie ghrp nic nie daje, tylko mk. Z tym że zawsze i bez mk te 700-800g ww mogłem przejeść na czysto, teraz z mk z "syfu" 500g nie mogę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 97 dni Przeczytanych tematów 1767
prz1993
Panowie może ktoś mądrzejszy pomoże. Sytuacja wygląda tak, że na święta skończyłem masę. Szło już 1100g ww w dt, i ciężko bo ciężko, sporo z syfu, ale wpychalem tyle. Szło 30mg mk. Zacząłem redukcję, ucialem ww do 500g, wywaliłem mk, I raptem totalny blok apetytu. Cały dzień mogłem nic nie jeść. No to znowu dałem mk, I jest trochę lepiej. Czasem uda mi się wepchnąć te 500g ww, ale przeważnie koło 300-400 max, i to głównie z soków, bananów, jogurtów białkowych. W te niecałe 3 tyg zeszło że mnie 11kg, i dalej spada... Od razu mówię że wątroba idealna, orale dawno nie leciały. Kilka miesięcy temu tren ace ale tylko 6 tyg, i po zejściu dalej było ok. Zero problemów z trawieniem, jakieś zaparcia, wzdęcia, nic. A apetyt zerowy...

W zeszłym roku miałem to samo. W moim przypadku jelita po okresie wysokich węglowodanów zajechałem. Kolego 1100w to niektórzy w tydzień nie zjedzą więc to musi się gdzieś odbić, wiesz, że to sporo. Ja zrobiłem zejście wogole z węgli na 4dni. Później rano na cczo ghrp6, do głównych posiłków insa i prokit 50mgx3tab i ruszyło spoko. Jeść trzeba zawsze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94774 Napisanych postów 364776 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670058
Przemek a lecą u ciebie ipp ? Bo przy ipp często nie wyłapiesz problemów? Ja bym chyba sprobowal dorzucić z 500 bpc oral
dal bym prokit 3 razy do głównych posiłków po 50 mg I myślę że powinno się poprawić,gdzieś musi być ukryta przyczyna
Z ghrp dziwne bo mk na mnie zero wpływu na apetyt a jadłem nawet po 90 mg %%przez ponad miesiąc jak głupek i nic a po każdej lotce 100 ghrp6 wir po paru minutach nie do opanowania
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94774 Napisanych postów 364776 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670058
Bartek mnie wyprzedził z prokitem % jelita może też u mnie lecą priobiotyki praktycznie cały rok i maslan sodu również

U mnie poza ipp (dexilant60mg) 3*50 prokitu lecinjeszcze gamogast do kolacji 40 mg wszystko przez gastro przepisane i naprawdę na tym combo można jeść wszystko ,i pić wszystko %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium