SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7304719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15266
Dzięki panowie! W takim razie zacznę spokojnie od kleiku ryżowego plus ewentualnie jakiś izolat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2221 Napisanych postów 12653 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170759
krzykacz
Arkus P
No niskim spożyciem wody też się załatwiłem, wiem o tym doskonale, od tego czasu zupełnie inaczej to wygląda, jak se przypomnę to mi słabo,
nie myślę już bo klatkę robię ;)


I tak źle i tak nie dobrze.
Hiponatremia wskutek przewodnienia hipotonicznego dla wielu to jakaś abstrakcja. Saa/leki/stymulanty/tarczya/pompa/nerki i o kłopoty bardzo szybko..


Co prawda wodę mam od tego czasu wszędzie w domu, w aucie ale po to żebym o niej pamiętał, piję tak jakie są zalecenia, wedle zasady ze w nadmiarze wszystko szkodzi ;)
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3700 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39216
Wszystko jest trucizną - kwestia dawki :D

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27620
Panowie planuje zakupić pas na siłownie, mam delikatną przepuklinę i wolałbym się delikatnie zabezpieczyć podczas treningu. Ktoś coś może polecić w miarę sensownego ??

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Power system
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
prz1993
Piorun a myślisz że warto na własną rękę próbować z sertraliną? Czy lepiej iść z tymi hormonami do lekarza? Choć coś słabo on dobiera te leki, bo już z drugim jest lipa... A sertralinę sam brałem kiedyś przy stanach depresyjnych, mega mi to pomogło.


Leki na nerwicę dobrać to nie jest lada wyczyn, znam masę ludzi które męczyły się różnymi lekami bo ciężko było dobrać, na jednego jeden lek działa wspaniale, drugi nie jest w stanie na tym wgl funkcjonować, też miałem problem żeby dobrać leki, u mnie idealnie się sprawdzał mocny lek Afobam którym wyleczyłem nerwicę na kilka dobrych lat, gdzie wielu z mojego otoczenia nie mogło wgl na tym funkcjonować bo czuli się jak naćpani itp, ja czułem się idealnie, jedyny lek na którym nie odczułem najmniejszego saidu i działał od zaraz, ale to nie lek dla ludzi którzy szybko się uzależniają, mojej mamie leki na których w końcu zaczęła się czuć jak normalny człowiek i normalnie funkcjonować dobranie leków zajęło ponad rok czasu, kiedyś dostałem lek nie pamiętam nazwy wiele osób z otoczenia go brało u nich sprawdzał się idealnie, ja myślałem że w szpitalu po tym wyląduję, miałem takie bóle stawów i ścięgien że nie mogłem się poruszać, czułem się jak jakieś warzywo, tak że z takimi lekami to nie jest tak siup że wpadasz do psychiatry, dostajesz lek na rozwiązanie problemu, zanim się trafi odpowiedni czasami trzeba sporo czasu, każdy z nas jest inny i na każdego środki inaczej działają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1800
Lek o którym piszesz (afobam) mocno i szybko uzależnia i powinien być stosowany możliwie jak najkrócej. To rozluźniający, przeciw lękowy psychotrop używany nawet w walce z alkoholizmem w początkowej fazie odstawienia alkoholu . U osób ze skłonnością do depresji to krucha sprawa za sprawą właśnie uzależnienia po którym depresyjne nastroje mogą się spotegować i wtedy masz dwa schorzenia do leczenia. Tak więc lek ogolnie bardzo dobry ale na krótki okres bo nawet w leczeniu stanów lękowych, efektem ubocznym bo odstawieniu po dłuższym okresie stosowania są....stany lękowe.


Zmieniony przez - BiggBoy w dniu 2021-11-11 18:34:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
BiggBoy
Lek o którym piszesz (afobam) mocno i szybko uzależnia i powinien być stosowany możliwie jak najkrócej. To rozluźniający, przeciw lękowy psychotrop używany nawet w walce z alkoholizmem w początkowej fazie odstawienia alkoholu . U osób ze skłonnością do depresji to krucha sprawa za sprawą właśnie uzależnienia po którym depresyjne nastroje mogą się spotegować i wtedy masz dwa schorzenia do leczenia. Tak więc lek ogolnie bardzo dobry ale na krótki okres bo nawet w leczeniu stanów lękowych, efektem ubocznym bo odstawieniu po dłuższym okresie stosowania są....stany lękowe.




Zmieniony przez - BiggBoy w dniu 2021-11-11 18:34:17


Tak, dlatego to nie jest lek dla każdego, ja nie mam problemu z jakimiś uzależnieniami, mam mega mocną psychikę jeśli sobie powiem że koniec, to choć by nie wiem co to nie sięgnę po to, ja stosowałem na własną rękę bardzo długi czas, około 6 miesięcy w dużych dawkach, wyleczyłem na około 8-10 lat zaj**istą nerwicę z którą się bujałem kilka dobrych lat, po odstawieniu organizm się mega mocno leku domagał, nie miałem żadnych lęków, ale około 3 miesiące były mega wielkie problemy ze snem, a raczej jego brakiem, spanie po 1-2h i wybudzanie się, problem z dalszym zaśnięciem itd, ale przetrwałem i zadowolony byłem z efektu, ale wiem że ludzie lądują po szpitalach z powodu uzależnienia tym lekiem, tak jak mówisz on jest dobry na możliwie jak najkrótszy czas, często dają go właśnie przy Depralinie jako taki kick żeby przejść jakoś ten okres zanim depralin zacznie działać. W UK ten lek jest bardzo restrykcyjny, o tyle o ile w Polsce nie ma większego problemu go dostać, tak w UK wręcz można o nim zapomnieć.

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2021-11-11 18:56:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1800
Nie bez powodu w USA, xanax ( odpowiednik ) jest aż takim popularnym lekiem na czarnym rynku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Wszystkie benzo uzależniają dlatego trzeba uważać,bo ciężko póżniej z tego wyjść.Dlatego najlepiej brać dorażnie,a jechać na antydepresacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium