SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7302932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39213
Przywaliłem dziś kolejny strzał HCG, ten sam co wcześnie i jak nigdy w życiu miejsce iniekcji zaczęło mnie napier**** jak cholera. Nie że szczypanie tylko autentycznie ból Z 10 minut drapałem się po brzuchu żeby "zagłuszyć" ten ból czym innym... mieliście tak kiedyś? Nie wiem.. ten sam towar co ostatnio.. może trochę płytko igłę wsadziłem..ale nie wiem skąd takie jazdy.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Raz czy dwa tak miałem. Taki dziwny ból podskórny, Myślę ,że nic groźnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34999 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940630
Nigdy mi się nie zdarzyło... jedynie szczypanie przy iniekcji , czasami dość mocne ale to raczej norma...
Masz jakieś zaczerwienienie , siniak itp...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Mnie boli czasem gdy trafiam na jakieś większe naczynie krwionośne. Wtedy nawet w momencie kłucia boli. Bo normalnie nic nie czuje jak przebijam skórę. Może to?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Mam tak czasami ale nigdy nic się z tym potem nie działo. Tylko ból przy strzale i chwile potem. Taki silny. A potem już luz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
F1.08
Przywaliłem dziś kolejny strzał HCG, ten sam co wcześnie i jak nigdy w życiu miejsce iniekcji zaczęło mnie napier**** jak cholera. Nie że szczypanie tylko autentycznie ból Z 10 minut drapałem się po brzuchu żeby "zagłuszyć" ten ból czym innym... mieliście tak kiedyś? Nie wiem.. ten sam towar co ostatnio.. może trochę płytko igłę wsadziłem..ale nie wiem skąd takie jazdy.


Z czym miałeś wymieszane ? Sol czy woda ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
ja tak czasem tez mam, nie wiem od czego... a jak walilem 1k iu z lodowki, to jak zimne wbijalem to czasem makabra
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
F1.08
Przywaliłem dziś kolejny strzał HCG, ten sam co wcześnie i jak nigdy w życiu miejsce iniekcji zaczęło mnie napier**** jak cholera. Nie że szczypanie tylko autentycznie ból Z 10 minut drapałem się po brzuchu żeby "zagłuszyć" ten ból czym innym... mieliście tak kiedyś? Nie wiem.. ten sam towar co ostatnio.. może trochę płytko igłę wsadziłem..ale nie wiem skąd takie jazdy.


Mialem, hcg w wodzie bakteriostatycznej bylo mieszane ale nie wiem czy to ptzez to. Bol przez pare h jakby wchlonac sie nie chcialo. Pobolalo i przestalo. I jak w dupe wbilem to tez tak mialem, mialem caly brzuch w jakiejs masci wiec poszlo w zad. Tez pobolalo i ptzestalo. Nic ci nie bedzie ;)
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
Przebiłeś jakiś zrost, rozstęp poza tym w ileś pewnie zimne
Też czasem tak bywa u mnie i bije teraz tylko po "boczkach" trochę prsetyralem okolice pempka pepkami hgh slinem Mt2 heliosem był czas że bilem 8-10 inj dziennie nawet
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
Michalek83
Mnie boli czasem gdy trafiam na jakieś większe naczynie krwionośne. Wtedy nawet w momencie kłucia boli. Bo normalnie nic nie czuje jak przebijam skórę. Może to?


Miewam czasem podobnie właśnie, sporadycznie ale się przytrafia.

Ciężko jest lekko żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium