SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7303966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wytrzymać 7 dni bez igły? Ja bym chyba musiał psychologa szukać, bo sam bym się z tego nie dźwignął ;) Ja zrobie odblok, gdy wynajdą kreatynę, albo BCAA inj.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940634
Żadna różnica przy biciu e7d czy to będzie cypek czy enan...z sustą już inaczej bo niektóre zawierają propa , wtedy e7d lipa za długi okres czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
arek.z90
Jak wytrzymać 7 dni bez igły? Ja bym chyba musiał psychologa szukać, bo sam bym się z tego nie dźwignął ;) Ja zrobie odblok, gdy wynajdą kreatynę, albo BCAA inj.


Dokladnie ten kto schodzi z igly wchodzi na bolca pewnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
pawel82
Żadna różnica przy biciu e7d czy to będzie cypek czy enan...z sustą już inaczej bo niektóre zawierają propa , wtedy e7d lipa za długi okres czasu...


Tego propa to i tak są śladowe ilości

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16065 Napisanych postów 18043 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196370
arek.z90
Jak wytrzymać 7 dni bez igły? Ja bym chyba musiał psychologa szukać, bo sam bym się z tego nie dźwignął ;) Ja zrobie odblok, gdy wynajdą kreatynę, albo BCAA inj.

Ja bym dawkę rozłożył na e3d A wtedy już łatwiej wytrzymać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940634
robertjudi
pawel82
Żadna różnica przy biciu e7d czy to będzie cypek czy enan...z sustą już inaczej bo niektóre zawierają propa , wtedy e7d lipa za długi okres czasu...


Tego propa to i tak są śladowe ilości

Ale jednak jest i 20-40mg to już nie takie śladowe ilości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
Panowie mam glukoze naczczo 69 norma od 70. Wstałem rano już mega głodny i pojechałem na badania po ok 1.5h
Ostatni posiłek wieczorem bez wegli, ogólnie dużo kardio interwałów i deficyt. Wszystko ok czy przydałoby się coś zmienić w diecie? Leci teść, minkroskopijnie bold i wchodze zas na mastera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pawel82
robertjudi
pawel82
Żadna różnica przy biciu e7d czy to będzie cypek czy enan...z sustą już inaczej bo niektóre zawierają propa , wtedy e7d lipa za długi okres czasu...


Tego propa to i tak są śladowe ilości

Ale jednak jest i 20-40mg to już nie takie śladowe ilości...


Dokładnie , i już wystarczy żeby wysyfiło, przerabiałem to . Susta się nie nadaje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
arek.z90
Jak wytrzymać 7 dni bez igły? Ja bym chyba musiał psychologa szukać, bo sam bym się z tego nie dźwignął ;) Ja zrobie odblok, gdy wynajdą kreatynę, albo BCAA inj.


Dokladnie ten kto schodzi z igly wchodzi na bolca pewnie


Kiedyś ci przypomnę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Jaka ilosc deki na tydz to takie Minimum?
Bije 200mg
Znajomy mówi że to za mało by poczuć i wykorzystać jego androgenne możliwości. Dodam że to mój pierwszy kontakt z DD. Do tego idzie 300 cypka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium