SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Martow
O ile zwiększacie w diecie g/kg białka jak zaczynacie tren podczas przygotowań do startów lub redukcji dla siebie

Tren nie ma nic do rzeczy. Na redukcji i tak zwiększam i tak, niezależnie od tego czy leci tren. Zależy jak kto reaguje, od 0,5 do 1g na kilogram przeważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
LevelPl
AntonyHopkins
_GANGSTA_
Nie lepiej metke taniej i tez apetyt siada


I tu mamy pewien problem. Mi nawet tren nie zaburza apetytu. A muszę dokończyć drugi etap redukcji w końcu

Do czasu


Jasne,że do czasu kazdemu predzej czy pozniej apetyt siadzie na mietku idelanie pod redukcje jak ktos kombinuje jak tanio a dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
No nie za bardzo, na redukcji też trzeba jeść,
ja swego czasu przy metce niedożywiony chodziłem, bo każdy posiłek już na samym początku stawał w gardle, nie dało się nawet 20% z talerza wsunąć, parę dni prób i do kosza


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2024-03-15 13:44:39

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Arkus P
No nie za bardzo, na redukcji też trzeba jeść,
ja swego czasu przy metce niedożywiony chodziłem, bo każdy posiłek już na samym początku stawał w gardle, nie dało się nawet 20% z talerza wsunąć, parę dni prób i do kosza



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2024
-03-15 13:44:39



Kwestia indywidualna.Moj komenatrz mial raczej bardziej kontekst sarkazmu.
Natomiast ja z powodzeniem stosowalem taki zabieg przy redu bo mam duzy apetyt od zawsze i przy redu gdzie ww jest umnie tyle co kot napłakał ciezko mi bylo walczyc z niesustajacym glodem a takie 10mg mety do sniadania przy niskim bfie dalo mi fajne nabicie i przyblokowalo nieco apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Ja się zastanawiałem jak Arnold i reszta na tej mecie garściami robiła formę do zawodów i teraz mi do głowy przyszło, że to Prima zbijała im to estro. Bo o ia chyba jeszcze nikt nie słyszał wtedy

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Oczywiście ze nie było ani GH ani żadnych odżywek i suplementów. To co wypisują to kit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
_GANGSTA_
Arkus P
No nie za bardzo, na redukcji też trzeba jeść,
ja swego czasu przy metce niedożywiony chodziłem, bo każdy posiłek już na samym początku stawał w gardle, nie dało się nawet 20% z talerza wsunąć, parę dni prób i do kosza




Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2024
-03-15 13:44:39



Kwestia indywidualna.Moj komenatrz mial raczej bardziej kontekst sarkazmu.
Natomiast ja z powodzeniem stosowalem taki zabieg przy redu bo mam duzy apetyt od zawsze i przy redu gdzie ww jest umnie tyle co kot napłakał ciezko mi bylo walczyc z niesustajacym glodem a takie 10mg mety do sniadania przy niskim bfie dalo mi fajne nabicie i przyblokowalo nieco apetyt.


Fakt meta daje MEGA NABICIE jak przed kontrola w szpitalu brałem mete w dni treningowe jakos 10-15mg a że treningów bylo 15 to prawie jak maly cykl wyszedł i meta zaczela ładnie kręcić człowiek nabity chodzil ale co tydzien w szpitalu i NABICIE zeszło dopiero po kilku dniach doszedlem do tego ze nabicie bylo po mecie bo bylem zdziwiony ze nabbicie itp mniejsze
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Panowie, pytanie o dawki exemestanu. Czy do 1025 mg testa week to jeszcze normalne by jeść tabsa exe ed? Bo mimo tego estro wysoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
stranger54
Ja się zastanawiałem jak Arnold i reszta na tej mecie garściami robiła formę do zawodów i teraz mi do głowy przyszło, że to Prima zbijała im to estro. Bo o ia chyba jeszcze nikt nie słyszał wtedy


Skad wiesz ze garsciami? Tabsy po 5mg..cztery na raz to juz 20mg.

20 mety to ja moge 7 tygodni jesc bez wplywu na apetyt. Antek to samo. Jak sie nie chla i nie ma rozwalonych bebechow to i problemy z oralami mniejsze na starosc

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39798
Helionus
Panowie, pytanie o dawki exemestanu. Czy do 1025 mg testa week to jeszcze normalne by jeść tabsa exe ed? Bo mimo tego estro wysoko.

Może silnie aromatyzujesz, ja leciałem 0.5tabsa e2d, do 500testa. Tera leci primka i IA odstawiłem calkowicie. Nie wiem czy nie wolałbym dać 300/400primki do tego 1g testa. Niewiele drozej wyjdzie niż taka dawka exe jak lecisz ewentualnie przejście na Ari.

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium