SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
To poczekaj z 3- 4 tyg z badaniami bo teraz będą nie wiarygodne jeszcze
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
A to możliwe ze morfo ostatnie na prawie 500testa wyszło mi lepiej nawet niż przed cyklem choć tendencja wzrostowal była we wszystkich parametrach?Każde badanie rano na czczo żadnej wody przed.Czy fiolki pomylili , choć reszta badan by się zgadzała ale próbki pobierają 3x...

Hematokryt 45,6
RBC 5.2
Hemoglobina 14.7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ile średnio dajecie testa na mostek ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
u mnie wychodzilo 150mg test e week i mialem przed gornymi widlami.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
master7711
Michass90
Psycho Dad
Michass90
acidm
Michass90
ziki2000
Na rtg płuc wyszło zacienienie i będę dalej badał
Lekarz mówi ze może to byc zwapnienie ale nawet i gruźlica
Ktoś przechodził gruzlce ? Bo widzę leczenie w szpitalu pare tyg zamknięty od ludzi


Ziki ja mam zwapnienia i to jest naprawdę nic fajnego .. jeśli chcesz zobaczyć czy to zwapnienie to podotykaj klatke w tym miejscu co Ci wyszło na rtg i czy coś czujesz mianowicie zwapnienie to taki " kamień " który siedzi pod skórą miedzy mięśniem a tkanką podskórną a skad wiem bo sam mam ich sporo przez chorobę główną i u mnie nikt nie chce sie podjąć usunięcia tego ..


chyba w mięśniu właśnie a nie pomiędzy mięśniem a reszta ;)


Wiesz jak miałem głębokie rany po chemioterapii i zaden chirurg nie chciał się podjąć by to " ogarnąć " to sam sobie te zwapnienia wyciągałem więc wiem gdzie sie to znajduje i jak wygląda . Jeśli u zikiego jest po zapaleniu płuc to może być " małe piwo " bo u mnie największe bylo 13x13 cm jakie wyciągnąłem z " siebie " oczywiście ich było ogrom .


Chcesz powiedzieć, że wyciągałeś z ciała złogi soli wapnia wielkości 13x13cm?
Paczka fajek ma 9x5,5cm...






Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-06-03 23:08:41


No to była wielka jedna tragedia i ból ogromny nie do zniesienia. Stąd leki narkotyczne ( morfina , fentanyl, oksykodon ) . Po chemioterapii zaczęło się " COŚ " robić i w takim ze tak nazwe głównym " okresie " po własnoręcznym usunięciu zwapnień jeśli chodzi o klatkę piersiową to widzialem własne " bebechy " lekarze nikt nie potrafil pomóc sam człowiek musiał sie uczyć jak robić opatrunki co i jak dosłownie wszystko od A do Z .. teraaz po tych " KILKU LATACH WYJĘTYCH Z ŻYCIA " jakoś funkcjonuje co nie jest łatwe ogromną zasługę maja tutaj peptydy i chyba mój upór i silna wola bo usłyszałem nie raz ze został mi rok życia bądź kilka miesięcy. . Dlatego też nie bez przypadku jestem na kierunku farmacji..


Stary, ostatnio takie coś to chyba w Dr. House było :)

Zmieniony przez - master7711 w dniu 2023-06-04 17:28:20


Nie wiem nie oglądałem. Kilka razy oglądałem Dr.Housa . I też jak on mam problemy ze snem .

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
ziki2000
Ile średnio dajecie testa na mostek ??


150-250 musisz sprawdzić badaniami ,sprawa nr 2 jaki chcesz mieć poziom na mostku bo część osób utrzymuje w widełkach jak dla mnie na mostku test u nas powinien oscylować ok 1000

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
Msoko65
A to możliwe ze morfo ostatnie na prawie 500testa wyszło mi lepiej nawet niż przed cyklem choć tendencja wzrostowal była we wszystkich parametrach?Każde badanie rano na czczo żadnej wody przed.Czy fiolki pomylili , choć reszta badan by się zgadzała ale próbki pobierają 3x...

Hematokryt 45,6
RBC 5.2
Hemoglobina 14.7

Morfo bajka, ktoś kiedyś pisal że hematolog mówił że jak jest stosunek hemoglobiny do hematokrytu 1:3 to jest wszystko jak należy.

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Najwięcej miałem
Hematokryt 49
RBC 5.8
I tu niechce skłamac ale chyba 15.5 hemoglobina a tu nagle takie wyniki mimo podbicia dawki a szło wczesniej 350-400 week

Teraz jestem na mostku zobaczę za 3 tygodnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
lordknaga
u mnie wychodzilo 150mg test e week i mialem przed gornymi widlami.


No i taki przedział jest optymalny blisko max lekko powyżej.
Zależy też jak reszta badań w stosunku do poziomu testa + ogólne samopoczucie.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Leciałem kilka lat trt przepisana przez doktora i pod jego kontrola. U mnie 250 mg na tydzień wychodziło trochę ponad normę ale tak zostawiliśmy. Wszytskie inne wyniki w normach , samopoczucie eleganckie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium