SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Nie jestem agresywny, poprostu nie dowalam się z dupy do czyichś wpisów jak ty xD ja swoim wpisem odpowiedziałem LDLowi o dawkowaniu omki e2d, rozwialem przy okazji wątpliwości tysiacom ludzi którzy mają dylemat czy walić e2d czy e7d że są ludzie co biją e2d i chwalą xD rozumiesz moja ironię w tym wpisie i o co mi chodzi? Jeśli nie to nie ma dyskusji bo jesteś zbyt zamknięty w przekonaniu o swojej zaj**istosci xD pzdr i bez odbioru


Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2023-06-11 12:39:59
6

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
To forum zmienia się z dnia na dzień. Jeden wpis i tysiące osób mają problem rozwiązany. Pomnożyć przez ilość wpisów i idzie już w miliony szczęśliwców
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Harold
Arkus P
lordknaga
Harold
Dokładnie
Ja zawsze mam że sobą a latam dużo
Na 50 lotów raz mi się zapytał typ w Niemczech co to jest mu powiedziałem że testosteron bo mam hypoogonadyzm wtorny i się leczę. Grzecznie odłożył do kosmetyczki.



niemiaszki i skandi to jedyne kraje w eu, ktore sie czesto sraja o takie rzeczy.


No nie, ja mam wyrok w Słowenii za posiadanie dwóch otwartych w połowie opróżnionych flakonow, testa i primy, zj** nie umiał zrozumieć że to na własny użytek co zresztą golym okiem było widać, tam saa traktowane są na równi z twardymi dragami, zakazane, zabronione,
byłem w drodze na Chorwację załadowany pod sufit torbami w których nie znalazł nic więcej i dalej niczego to nie zmieniło w jego toku rozumowania


Faktycznie pisałeś o tym kiedyś
Poj**any kraj
Trzeba omijać

Jaki za to wyrok dali ?



Jakaś bzdura, wyrok w formie pouczenia jednorazowo, tak czy inaczej na terenie sloweni widnieje jako karany, 2h trzepanie, 4h czekania na wyrok
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
IneTheEnd
O kuźwa, grubo. Właśnie miałem pytać jak to wygląda na granicach. A w ogóle jak do tego doszli w zapakowanym po sufit aucie?


Normalnie jak to na granicy, wyebali wszystko na stół za autem

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Spokojnie Panowie wiadomo że bicie omki co 2 dwa dni po 125mg to bombka. No nic spróbuje rozdzielić mg w ciągu tygodnia. Raczej nie wiąże przyszłości z omnadrenem jednak zobaczę jak na nim będzie na TRT.


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2023-06-11 16:49:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
colin2000
Mam zapasy jeszcze omnadrenu z 8 opakowań z datą waznoisci do 10.2023r i myślę zużyć. Zastanwiam się czy dwakowac 2x czy 1x w tygodniu po 0,5ml co daje 125mg całościowo z estrami.


Przelicz sobie ile tyg masz produkcji endo testa, mniej więcej tyle samo z lekkim plusem masz trt na egzo zależy też jak to się będzie miało do wyników e2/prl/pikawy, w innym wypadku będzie to już cykl a nie trt. Człowiek taki jest że lubi przesadzać
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Wbicie omki czy prolki w pierwszych 24h zawsze wywali ponad normę. E2 itp. W zależności od tkanki tłuszczowej aromatyzacji itp. danego osobnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Ja bym celował raczej w górna granjce normy lub nawet trochę ponad.
Co innego trt dla 50 latka co nigdy nic nie bil i i większość życia przeleciał w dolnej granicy a co innego dla nas co znają urok zycia na wysokim teściu.


Zmieniony przez - Harold w dniu 2023-06-12 12:55:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Chodziło mi o to że po wbiciu przykladowo 100mg testo przekroczy górny zakres w ciągu 24h po czym zaczyna się stabilizować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Tak spoko, ja bardziej się odnosiłem do krzykacza. Bij jak Tobie pasuje było nie co 14 dni haha.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium