SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Helionus
Sector27
wincol
Jak już jest temat nerek to sa jakieś badania na temat bold a nerki? Nie info przekazywane nie wiadomo skąd i z jakiego źródła ale jakieś rzetelne info.
Tak samo z dhb czy coś jest w tym temacie ?

Jest tylko jedno badanie na królikach i tyle. A ja nie identyfikuję się jako królik XD
Ponad ro siedzę na EQ i nie mam żadnych problemów. Zresztą, każdy AAS ryje organizm, oprócz Deki, chyba.


Deka niszczy Ci głowę...


Rzetelne info dają bad diag i to już podst, bo problemy z nerkami widać już w morfologii standard.
Jak lecisz długo, badania ok zdrowie ok nic niepokojącego nie dzieje się, tzn że dobrze tolerujesz znosisz dawki bolda.
Profilaktyka, optymalne dawki, bad + cardio (ciśnienie) pod stałą kontrolą.
Masz co chciałeś.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
lodzianin1
W jaki sposób??

Też jestem ciekaw...


Zmieniony przez - Sector27 w dniu 4/11/2023 3:38:50 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
krzykacz
Helionus
Sector27
wincol
Jak już jest temat nerek to sa jakieś badania na temat bold a nerki? Nie info przekazywane nie wiadomo skąd i z jakiego źródła ale jakieś rzetelne info.
Tak samo z dhb czy coś jest w tym temacie ?

Jest tylko jedno badanie na królikach i tyle. A ja nie identyfikuję się jako królik XD
Ponad ro siedzę na EQ i nie mam żadnych problemów. Zresztą, każdy AAS ryje organizm, oprócz Deki, chyba.


Deka niszczy Ci głowę...


Rzetelne info dają bad diag i to już podst, bo problemy z nerkami widać już w morfologii standard.
Jak lecisz długo, badania ok zdrowie ok nic niepokojącego nie dzieje się, tzn że dobrze tolerujesz znosisz dawki bolda.
Profilaktyka, optymalne dawki, bad + cardio (ciśnienie) pod stałą kontrolą.
Masz co chciałeś.


Kiedyś jako nastolatek się namęczyłem z nerkami (rodzinne, chyba). Teraz to Boldek dla mnie steryd dobrego samopoczucia. Lepiej od teścia solo. I tak jak napisałeś: morfologia jest Ok. I nic niepokującego nie odczuwam. No i badania robiłem z miesiąc temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
jaką dawkę lecisz tego bolda co do tego leci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Bizon998
jaką dawkę lecisz tego bolda co do tego leci ?

Boldek - 360 e4d, Test Cyp - 450 e4d, Masteron En - 280 e4d + NPP 110 e2d - okres masowy


Zmieniony przez - Sector27 w dniu 4/11/2023 4:35:12 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Po tym wylatuje NPP i po tygodniu wlatuje Tren Ace 30mg e0d. No i po tym obniżam dawki i zostawiam tylko Boldek oraz Cypio. Albo Boldek wyleci całkowicie. Zobaczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
To widocznie bold nie zbija u Ciebie estro

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
ziki2000
To widocznie bold nie zbija u Ciebie estro

Zbiją, zbiją. I to bardzo dobrze. U mnie stosunek 0.75-0.8 do teścia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39812
Najbardziej co niszczy nerki to właśnie nadciśnienie ;) w bliskim gronie już miałem 2przypadki gdzie przez nieleczone nadciśnienie poszły nerki do przeszczepu, jedna osoba nadal na dializy leci. Oba przypadki bez SAA, normalni Kowalscy ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Ziki, na tej dawce Teścia bez Boldka (z MAsteronem, żeby nie było) mam estro ponad 260 co dla mnie już katastrofa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium