SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7368301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2690
O ile podziałek musi wzrosnąć poziom estrogenu od naturalnego, aby doszło do retencji wody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2690
luk321
Wszystkie benzo uzależniają dlatego trzeba uważać,bo ciężko póżniej z tego wyjść.Dlatego najlepiej brać dorażnie,a jechać na antydepresacie


Dokładnie. Już samo redukowanie dawki wymaga sporego nakładu samowoli oraz ścisłej kontroli lekarza. Ludzie miesiącami redukują dawki. Potem zostaje uzależnienie psychiczne. To nie alkohol, że tydzień polecisz na relanium i jesteś kozak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Siema wit.d3z k2 może odwadniac ? bo biere od 3 miechow i hemoglobina mi skoczyła 15 na 17.5 norma do 18 słabiej się czuje z saa nic nie leci i odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 201 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2601
chudykonrad1991
O ile podziałek musi wzrosnąć poziom estrogenu od naturalnego, aby doszło do retencji wody?

Możesz mieć retencję nawet na poziomie w normie. Każdy organizm jest inny. Ja nie mam retencji nawet 5x ponad normę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Trzymam obecnie estro 50-60 i nie widzę problemu z retencja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Bizon998
Siema wit.d3z k2 może odwadniac ? bo biere od 3 miechow i hemoglobina mi skoczyła 15 na 17.5 norma do 18 słabiej się czuje z saa nic nie leci i odżywek


Wspomaga procesy krwiotworcze. Odwadnia brak płynów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Orientuje się ktoś może czy w jakiś sieciówkach stacjonarnych kupi się neopreny na kolana?
Ewentualnie poleci ktoś jakieś i doradzi jak z rozmiarem bo nigdy wcześniej nie miałem styczności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Decathlon na pewno coś ma. Warto kupic z neta no monstera polecam. Rozmiar? Zależy czy celuejsz w wsparcie kolana+trzymanie ciepla wtedy mierzysz kolano i dobierasz. Jak chcesz aby dodatkowo pomagały np w wiekdzym ciężarze to bierz mniejsze. Ja mam S A mam grube nogi :P
Da ciasne i ubiera sie je ciężko ale mega pomagają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Musza być ciasne.



Ja mam rehbandy od lat


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-11-12 07:10:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Właśnie chciałem stacjonarnie jechać i przymierzyć, ale w sumie co firma to inna rozmiarowka pewnie będzie.
Te rehbandy widzę cenowo bardzo spoko także też chyba w nie przyceluje, dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium