SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7448789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 705 Napisanych postów 1145 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 41039
Mi ostatnio żona pokazywała na Instagramie jakiegoś dietetyka hormonalnego ktory za pomocą diety reguluje poziom hormonów xD a i przykładowe posiłki były rozpisane na różne indeksy glikemiczne xD

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1500
Michalek83
Gdzies od tygodnia rosla mi na pośladku po iniekcji opuchlizna, nie bolącą. dziś postanowiłem sprawdzić co tam siedzi bo jakaś dziwnie miękka była no i stwierdziłem ze jest za duża,jak na typowe jakie czasem mam… ściągnąłem około 70 ml ropy. Pośladek wrócił, do normalnego wyglądu, ale jutro chce dac jakiś antybiotyk. Czytałem ze klyndamycyna jest ok. Jakieś Wasze doświadczenia w tym temacie?



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2023-02-02 00:19:52

Kiedyś miałam nieumiejętnie wszyty Disulfiram i borykałam się kilka dni z takim jak Ty problemem.Po konsultacji dostałam Clindamicyn 600 MIP.Przyjmowałam 3 tabletki dziennie przez dziesięć dni i to w zupełności rozwiązało problem.Po pierwszym odsączeniu przez lekarza więcej nie gmerałam w okolicy, zmieniałam jedynie opatrunki co kilka godzin.Dodatkowo brałam diclofenac 100 mg dziennie w dwóch dawkach .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
LDL
I faktycznie przekazuje jakieś wyjątkowe porady co do dobrania środków?


Nie. Ale daje Ci recke na legitna Prolke z apteki To nie jest oferta dla koksow tylko glownie szaraczkow z corpo co chca sie lepiej czuc na HTZ

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Michass90
Tak czy siak Zinnak jest wlasnie na zapalnie tkanki podskórnej i miekkiej i infekcji w nich


Zinnat jest antybiotykiem o szerokim spektrum działania i zawężanie jego właściwości do stanów zapalnych tkanki podskórnej i wskazywanie, że ten antybiotyk jest właśnie na tą dolegliwość, to jakieś brednie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
diablo1
Michalek83
Tylko że ja ściągałem z mięśnia... dopiero jak wbiłem całą igłę 25mm to mogłem ściągnąć. Nie wiem,czy to można zaliczyć do ropnia podskórnego.






Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2023-02-02 00:58:20


Skoro igła długości 25mm to jakiej średnicy była igła że udało Ci się to ściągnąć? Pewnie nie za duża średnica a nieraz były tu wpisy że przy 0,9mm nawet im się zapychała i nie chciało iść. Pytam z ciekawości.


0,6. + Strzykawka 5ml. Szło ciężko, a nawet bardzo. Aż mam odcisk na kciuku. To była największa igła jaka miałem. Próbowałem wbić 1,1 x 40mm, którymi nabieram, ale była tak tępa że zrezygnowałem. Generalnie wbiłem raz a potem tylko ściągałem strzykawkę spuszczałem ropę i znowu wsadziłem w igłę i tak ok 12-14 strzykawek. Wssytko bezboleśnie się odbyło ale trwalo dobre 45 minut.

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2023-02-02 11:06:44

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2023-02-02 11:15:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670482
Porazka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
lodzianin1
Porazka


ALe porażka w jakim znaczeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670482
Ze ściąganiem i zapaleniem wiem bo kiedyś walczyłem też

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Tzn ja typowych oznak zpapalenia nie mam. Ani gorączki, ani bólu, ani nawet zaczerwienienia. Jedynie opuchlizna. Mam wrażenie ze nic tam nie zostało, bo na końcu już próżnię zasysało jak przy aspiracji , ale normalnie jak lekarz t ie to później przepłukuje jeszcze ten „depozyt” ropny, dlatego,wezmę antybiotyk i zobaczę co sie bedzie działo.



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2023-02-02 11:47:48

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2023-02-02 11:48:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3766 Napisanych postów 3206 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16987
Psycho Dad
Michass90
Tak czy siak Zinnak jest wlasnie na zapalnie tkanki podskórnej i miekkiej i infekcji w nich


Zinnat jest antybiotykiem o szerokim spektrum działania i zawężanie jego właściwości do stanów zapalnych tkanki podskórnej i wskazywanie, że ten antybiotyk jest właśnie na tą dolegliwość, to jakieś brednie.


Wiem ze jest antybiotykiem o szerokim spektrum działania ale rowniez używa sie go w takich przypadkach .

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

forma lato