SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7303054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 62
Rapid34
Oho coś mi tu pachnie Panem szamanem XD



Zmieniony przez - Rapid34 w dniu 2020-04-28 20:59:02


Kto to szaman ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Szaman w Danii nie Szwecji chyba. A tak poza tym to myślę że jednak ich rząd nie taki głupi, ale mogę nie mieć racji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 62
patryk173
Szaman w Danii nie Szwecji chyba. A tak poza tym to myślę że jednak ich rząd nie taki głupi, ale mogę nie mieć racji


Pewnie za nie dlugi czas wszystko wyjdzie szkoda ze wszystko jest falszowane i prawdy sie nie dowiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 62
MiloszMilek
A tak po za tym syfem powiedzcie czy warto hgh laczyc z ghrp ?


Cos ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36713
Sen na jawie, mocne realistyczne koszmary i wybudzanie sie w środku nocy kilka razy z poczuciem lęku.

Panowie czy możliwe jest ze Exe z Actiza 12.5mg nawet po jednej tabletce branej na noc powoduje taki stan :) przez pomyłkę użyli innej substancji czy to zwykły zbieg okoliczności?
Dodam ze wcześniej takie objawy nie występowały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 62
RafikRolf
Sen na jawie, mocne realistyczne koszmary i wybudzanie sie w środku nocy kilka razy z poczuciem lęku.

Panowie czy możliwe jest ze Exe z Actiza 12.5mg nawet po jednej tabletce branej na noc powoduje taki stan :) przez pomyłkę użyli innej substancji czy to zwykły zbieg okoliczności?
Dodam ze wcześniej takie objawy nie występowały.


Nie slyszalem nigdy o takich sajdach po exe moze zbieg okolicznosci .
Ja od tygodnia budze sie co 30 - 60 mi i tak z 4 razy w noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MiloszMilek
MiloszMilek
A tak po za tym syfem powiedzcie czy warto hgh laczyc z ghrp ?


Cos ktos?

Możesz łączyć wszystko z wszystkim, bo skoro żyjesz w Szwecji to już bez znaczenia. W Anglii też tak się śmiali, w Belgii nawet jeździli do Holandii urządzać "korona party" a teraz mają 47 tysięcy chorych i 7300 zmarło na ...11 milionów mieszkańców.
Nazwałeś mnie głupcem, a sam jesteś tępakiem , który wierzy zakłamanym szwedzkim politykom, którzy bardziej martwią się o kasę niż o ludzi , bo życie ludzi mają w dopiero, ważne, żeby firmy pracowały . Ciekawe tylko dlaczego (to cytat z euractiv pl) "Tymczasem w czwartek (16 kwietnia) szwedzki parlament przegłosował specjalne uprawnienia dla rządu, które pozwolą gabinetowi Stefana Löfvena wdrożyć restrykcje społeczne i gospodarcze bez potrzeby zatwierdzenia ich przez parlament. " Ciekawe po co im to skoro wszystko jest ok.
Ty widzę tak jak Tusk , wtracasz się w sprawy Polski chociaż goowno ci do tego.
Szwecja już ma duży wynik jak na 10 milionów mieszkańców, a i tak jest zakłamany i to dużo .
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 62
arek.z90
MiloszMilek
MiloszMilek
A tak po za tym syfem powiedzcie czy warto hgh laczyc z ghrp ?


Cos ktos?

Możesz łączyć wszystko z wszystkim, bo skoro żyjesz w Szwecji to już bez znaczenia. W Anglii też tak się śmiali, w Belgii nawet jeździli do Holandii urządzać "korona party" a teraz mają 47 tysięcy chorych i 7300 zmarło na ...11 milionów mieszkańców.
Nazwałeś mnie głupcem, a sam jesteś tępakiem , który wierzy zakłamanym szwedzkim politykom, którzy bardziej martwią się o kasę niż o ludzi , bo życie ludzi mają w dopiero, ważne, żeby firmy pracowały . Ciekawe tylko dlaczego (to cytat z euractiv pl) "Tymczasem w czwartek (16 kwietnia) szwedzki parlament przegłosował specjalne uprawnienia dla rządu, które pozwolą gabinetowi Stefana Löfvena wdrożyć restrykcje społeczne i gospodarcze bez potrzeby zatwierdzenia ich przez parlament. " Ciekawe po co im to skoro wszystko jest ok.
Ty widzę tak jak Tusk , wtracasz się w sprawy Polski chociaż goowno ci do tego.
Szwecja już ma duży wynik jak na 10 milionów mieszkańców, a i tak jest zakłamany i to dużo .

Dzieki za odpowiedz
Nie nazwalem cie glupcem!
Ty wiesz lepiej jak jest Szwcji :)

I masz lepiej w Polsce to tylko moge ci pogratulowac z tej okazji pojedz sobie na silownie :)
A tak to znacie kogos by byl na tego wirusa chory bo z moich znajonych w pl to nikt tylko w tv i innych mediach.


Zmieniony przez - MiloszMilek w dniu 2020-04-28 21:44:05

Zmieniony przez - MiloszMilek w dniu 2020-04-28 21:46:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MiloszMilek
arek.z90
MiloszMilek
MiloszMilek
A tak po za tym syfem powiedzcie czy warto hgh laczyc z ghrp ?


Cos ktos?

Możesz łączyć wszystko z wszystkim, bo skoro żyjesz w Szwecji to już bez znaczenia. W Anglii też tak się śmiali, w Belgii nawet jeździli do Holandii urządzać "korona party" a teraz mają 47 tysięcy chorych i 7300 zmarło na ...11 milionów mieszkańców.
Nazwałeś mnie głupcem, a sam jesteś tępakiem , który wierzy zakłamanym szwedzkim politykom, którzy bardziej martwią się o kasę niż o ludzi , bo życie ludzi mają w dopiero, ważne, żeby firmy pracowały . Ciekawe tylko dlaczego (to cytat z euractiv pl) "Tymczasem w czwartek (16 kwietnia) szwedzki parlament przegłosował specjalne uprawnienia dla rządu, które pozwolą gabinetowi Stefana Löfvena wdrożyć restrykcje społeczne i gospodarcze bez potrzeby zatwierdzenia ich przez parlament. " Ciekawe po co im to skoro wszystko jest ok.
Ty widzę tak jak Tusk , wtracasz się w sprawy Polski chociaż goowno ci do tego.
Szwecja już ma duży wynik jak na 10 milionów mieszkańców, a i tak jest zakłamany i to dużo .

Dzieki za odpowiedz
Nie nazwalem cie glupcem!
Ty wiesz lepiej jak jest Szwcji :)

I masz lepiej w Polsce to tylko moge ci pogratulowac z tej okazji pojedz sobie na silownie :)
A tak to znacie kogos by byl na tego wirusa chory bo z moich znajonych w pl to nikt tylko w tv i innych mediach.



Zmieniony przez - MiloszMilek w dniu 2020-04-28 21:44:05

Zmieniony przez - MiloszMilek w dniu 2020-04-28 21:46:34

Tak się składa, że napewno wiem w tym temacie więcej od Ciebie, ale nie będę Ci tu tłumaczył dlaczego. Aha, na Białorusi jest tak jak w Szwecji, z tą różnicą, że na Białorusi ludzie sami od siebie pilnują zasad, noszą maski, trzymają odstępy itp . Zdrowia życzę, żebyś jeszcze długo mógł chodzić na siłownię .
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
RafikRolf
Sen na jawie, mocne realistyczne koszmary i wybudzanie sie w środku nocy kilka razy z poczuciem lęku.

Panowie czy możliwe jest ze Exe z Actiza 12.5mg nawet po jednej tabletce branej na noc powoduje taki stan :) przez pomyłkę użyli innej substancji czy to zwykły zbieg okoliczności?
Dodam ze wcześniej takie objawy nie występowały.


Raczek zbieg okoliczności. No chyba ze mieszali w tej samej mieszarce co jakieś inne wyskokowe rzeczy.
Obserwuj przez kilka dni, daj melisa ashwagadhe, melatonine itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium