SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Msoko65
Biorę juz miesiac b5 z l karnityna i żadnych problemów żołądkowych nie mam


Problemów zołądkowych nie mam tylko raz mi sie cieplo zrobiło poprostu i tyle

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pewnie któraś subst podrażnia delikatnie stąd odczucia takie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
mnie czasem po tym b5 ogólnie robi sie ciepło i trochę swedzi cialo przez chwile ,ale to pewnie z racji dawki ,bo biorę 1g 3x dziennie.
Dorzucilem to do izoteku i plecy prawie cale zagojone gdzie na samym izo było tego multum .
Polecam b5 + acetyl l - carnityne + cynk robi robotę konkretną gdybym o tym wiedział wczesniej to bym spróbował przed izo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Msoko65
mnie czasem po tym b5 ogólnie robi sie ciepło i trochę swedzi cialo przez chwile ,ale to pewnie z racji dawki ,bo biorę 1g 3x dziennie.
Dorzucilem to do izoteku i plecy prawie cale zagojone gdzie na samym izo było tego multum .
Polecam b5 + acetyl l - carnityne + cynk robi robotę konkretną gdybym o tym wiedział wczesniej to bym spróbował przed izo...


Ja właśnie pierw próbowałem sama b5 i byla lekka poprawa choc nie mam syfów na plecach itp . Tylko od zawsze świeci mi sie twarz czy przetluszcza poprostu . A teraz wziąłem b5 + l-karnityne cynk oczywiście też biorę. Ale raz tez pilem cos z karnityna i wtedy też jakoś cieplo mi sie zrobilo moze przypadek dlatego zapytalem

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
Msoko65
Biorę juz miesiac b5 z l karnityna i żadnych problemów żołądkowych nie mam


Są jakieś efekty? Bo mój syn zmaga się z trądzikiem. Wszystkie maści już przetestowaliśmy i nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Nawracające afty w tym samym miejscu i teraz pękające usta w pionie tak samo w jednym miejscu co jakiś czas
Miał ktoś tak ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
Mind f***er
Msoko65
Biorę juz miesiac b5 z l karnityna i żadnych problemów żołądkowych nie mam


Są jakieś efekty? Bo mój syn zmaga się z trądzikiem. Wszystkie maści już przetestowaliśmy i nic.


Jaki wiek ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
ziki2000
Nawracające afty w tym samym miejscu i teraz pękające usta w pionie tak samo w jednym miejscu co jakiś czas
Miał ktoś tak ??

Może jakaś bakterie masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
lodzianin1
Mind f***er
Msoko65
Biorę juz miesiac b5 z l karnityna i żadnych problemów żołądkowych nie mam


Są jakieś efekty? Bo mój syn zmaga się z trądzikiem. Wszystkie maści już przetestowaliśmy i nic.


Jaki wiek ?

Okres dojrzewania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
ziki2000
Nawracające afty w tym samym miejscu i teraz pękające usta w pionie tak samo w jednym miejscu co jakiś czas
Miał ktoś tak ??


Tak..mam tak po kwasnych prochach. Bierzesz jakies odzywki czy witaminy w prochu ktore trzymasz w ustach? Afty moga tez wystapic po nielegalnych stymulantach (zraca chemia)

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium