SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7305372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Widzial ktos moze filmik mniego z Tajlandi a catalogiem turbiny .
Hygetropin 400E

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ta widzialem heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
dmq92
Ta widzialem heh


Maja rozmach,ciekawe ile fejkow w tym katalogu :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Obstawiam ze wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Nie moze maja jakiegos testa orgi
Ale wybor duzy maja

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ale ceny kosmos 40$ najtanszy syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Panowie dajcie jakies tipy na flore przy trenie , mi sie rozp****** porobil o ile czuje sie juz dobrze bo prolka zbita to flora kuleje , bekam q wa smrodem,pierdy ,apetyt lipa,mdli mnie dzien caly q wa ,zgagi no porwzka jak ch.... dzis zjadlem 2,8 g bialka jakims cudem sie udalo ale dzien to byla walka
Pierwszy raz az tak mocno czuje ten sajd


Vivomix rano daje i enzymy do posilkow , dodatkowo betaina hcl na kwas zoladkowy i to combo mi nie pomaga niestety

Lacidofil cos zmieni? Olej lniany mam butle kiedys pilem jak to podawac najlepiej ? Jak ktos ma cos sprawdzonego po za tym co mi nie pomaga to dajcie cos

Dodam ze sila idzie anyway w gore , pompa mimo low carba jest calkiem elegancka,zyla sylwetkana plus ... wolalbym cos zaradzic niz schodzic z trena , dodam jestem w 4 tyg ... leci Pb labs , q wsko mocny ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Odstaw to gowno w p***u . Zmień trena na mastera i dhb
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
dmq92
Ale ceny kosmos 40$ najtanszy syf


Turysty zaplaca temu takie ceny bo.pod lada pewnie 50% w dol jak zagadasz dobrze
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Thomas07
Panowie dajcie jakies tipy na flore przy trenie , mi sie rozp****** porobil o ile czuje sie juz dobrze bo prolka zbita to flora kuleje , bekam q wa smrodem,pierdy ,apetyt lipa,mdli mnie dzien caly q wa ,zgagi no porwzka jak ch.... dzis zjadlem 2,8 g bialka jakims cudem sie udalo ale dzien to byla walka
Pierwszy raz az tak mocno czuje ten sajd


Vivomix rano daje i enzymy do posilkow , dodatkowo betaina hcl na kwas zoladkowy i to combo mi nie pomaga niestety

Lacidofil cos zmieni? Olej lniany mam butle kiedys pilem jak to podawac najlepiej ? Jak ktos ma cos sprawdzonego po za tym co mi nie pomaga to dajcie cos

Dodam ze sila idzie anyway w gore , pompa mimo low carba jest calkiem elegancka,zyla sylwetkana plus ... wolalbym cos zaradzic niz schodzic z trena , dodam jestem w 4 tyg ... leci Pb labs , q wsko mocny ...



Kiedys tu i w temacie pisalem o jelitach i naprawie :)
Ale tu od pewnego znawcy i paru innych ze sie nie znam itd to moze ich spytaj to ci pomoga :)

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium