SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7297027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Nie znam nikogo kto by to stosował, opis aż za cukierkowy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
dmq92
Ja lubie biegac ale puls za wydoki woec stosuje marszobiegi lub marsze. 45 min w moment

Ja mam i cardio i interwały w planie. Interwały imo zayebiste, wolę jak cardio. Pomału "budowałem" system tego interwału i na tą chwilę jadę 10 serii 20/40 sekund. W momencie maksymalnego wysiłku puls przekracza 180 i gdy odpuszczam na 40 sekund to spada do około 160. Także wysiłek jest konkretny. Wcześniej poprzedza to 10 min truchtu dla rozgrzewki i na zakończenie jest 5 min truchtu na wyciszenie.
Ja to robię biegnąc w parku. Ale kolana i plecy dostają na pewno po dupie, jak ktoś ma z tym problemy to nie polecam.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 22-2-2020 11:31:22

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Ja jesli fajna pogoda to ide nad morze i szybki chod 45mi i sie opalam.
A tak przez wiekszosc roku to cardio z zonka w lozku i przyjemne z porzytecznym

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja kolana nawet czuje przy lekki trucht idzie .
Nie ma mowy o bieganiu . Chodź w tym roku i tak jest lepiej niż w ubiegłym . Tam to nawet marsz na bieżni dawał się odczuć
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
mesja1905
Ja kolana nawet czuje przy lekki trucht idzie .
Nie ma mowy o bieganiu . Chodź w tym roku i tak jest lepiej niż w ubiegłym . Tam to nawet marsz na bieżni dawał się odczuć


Przej**ane, ale tez standard zalezy jakie sporty uprawiałes od mlodosci.

I ulubiona wymowka 80% sztuk z ktorymi gadam, "czemu sportu nie uprawiasz" a bo mam kolana rozwalone i mi lekarz zabrania" xDDD uwielbiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
asmo1992
mesja1905
Ja kolana nawet czuje przy lekki trucht idzie .
Nie ma mowy o bieganiu . Chodź w tym roku i tak jest lepiej niż w ubiegłym . Tam to nawet marsz na bieżni dawał się odczuć


Przej**ane, ale tez standard zalezy jakie sporty uprawiałes od mlodosci.

I ulubiona wymowka 80% sztuk z ktorymi gadam, "czemu sportu nie uprawiasz" a bo mam kolana rozwalone i mi lekarz zabrania" xDDD uwielbiam


Ostrzyknij sobie kolana pbc 157
Mialem pare osob z rozwalonymi kolanami (opuchniete,woda,) nie mogli chodzic itd i pomoglo a najgorszy przypadek musial pbc +Tb 500 i juz z rok chlopak ma spokoj

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Biłem dlatego już jest lepiej .
Teraz idzie msm 2x10g dziennie . Cola
Flex, maści . Dobra rozgrzewka . Jechałem
Chwile na bardzo niskim estro rok temu . Plus tren włączyła się nieśmiertelność treningowa i tak właśnie siadły kolana . Jakaś fizjoterapeutka miała
Niby pomoc tak pomogła , ze po schodach nie mogłem schodzić . Miałem już isc robić jakieś rentgen j**nac czy coś , żeby szukać przyczyn . To nie było uraz w jednej np powstały podczas wyciskania . Tylko oba ja raz ten dam
Bol pod kolanami odrazu . Poleciałem
Na wyższym estro wbiłem pbc trochę i coś się poprawiło . Nie czuje nachodzone bolu , dyskomfortu . Nogi ćwiczę w miarę mocno . Siady itd jest Ok . Ale jak zaczynam biegać , 5 min i lipa

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
mesja1905
Biłem dlatego już jest lepiej .
Teraz idzie msm 2x10g dziennie . Cola
Flex, maści . Dobra rozgrzewka . Jechałem
Chwile na bardzo niskim estro rok temu . Plus tren włączyła się nieśmiertelność treningowa i tak właśnie siadły kolana . Jakaś fizjoterapeutka miała
Niby pomoc tak pomogła , ze po schodach nie mogłem schodzić . Miałem już isc robić jakieś rentgen j**nac czy coś , żeby szukać przyczyn . To nie było uraz w jednej np powstały podczas wyciskania . Tylko oba ja raz ten dam
Bol pod kolanami odrazu . Poleciałem
Na wyższym estro wbiłem pbc trochę i coś się poprawiło . Nie czuje nachodzone bolu , dyskomfortu . Nogi ćwiczę w miarę mocno . Siady itd jest Ok . Ale jak zaczynam biegać , 5 min i lipa


Depo–Medrol

Poczytaj o tym kiedys jak mialem kregoslup rozwalony kolega zalatwil mi od znajomego neurochirurga.
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
asmo1992
mesja1905
Ja kolana nawet czuje przy lekki trucht idzie .
Nie ma mowy o bieganiu . Chodź w tym roku i tak jest lepiej niż w ubiegłym . Tam to nawet marsz na bieżni dawał się odczuć


Przej**ane, ale tez standard zalezy jakie sporty uprawiałes od mlodosci.

I ulubiona wymowka 80% sztuk z ktorymi gadam, "czemu sportu nie uprawiasz" a bo mam kolana rozwalone i mi lekarz zabrania" xDDD uwielbiam


Zawsze dobra wymówka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
po jakim czasie czuć GW pod kątem poprawy wydolności bo mam zakupione właśnie andro i bede odpalał na dniach? 1 tabs styknie jesli chodzi tylko o wydolność?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium