SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7315757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
Czy zbite mocno estro może może powodować zawroty głowy? Lecę propa z turą, mam guzka w sucie i zjadłem 2 tabsy ari, wcześniej symex do każdej iniekcji ale nie pomaga puki co. Od paru dni mam zawroty, nie wiem z czym to ma zwiazek. Jutro wizyta u norweskiego lekarza, może uda się go namówić na badanie estro i prolki. Jak się skapnie że jestem na towarze mam zakaz wjazdu na siłownię przez pół roku W całej Norwegii. Nie ma u mnie prywatnych labow aby zrobić wyniki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Z cisnieniem jak u Ciebie ?

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
Domowy sprzęt pokazuje że dobrze , cukier dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Większość leków ma zawroty głowy / bóle głowy itp... możliwe że tak zareagowałeś przy zmianie co raczej zazwyczaj ustępuje. Jakieś zaburzenia widzenia / mowy..?
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tej norwegii stalin rzadzi? Co za kraj.... Jak kupisz za duzo papieru toaletowego to zakaz wjazdu do miejskich toalet?? Sorki za spam, ale az mnie skreca, ze taki wytwor funkcjonuje w XXI wieku...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
arek.z90
W tej norwegii stalin rzadzi? Co za kraj.... Jak kupisz za duzo papieru toaletowego to zakaz wjazdu do miejskich toalet?? Sorki za spam, ale az mnie skreca, ze taki wytwor funkcjonuje w XXI wieku...

Skandynawskie kraje
Nic dziwnego i nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej w Pl
Tu jeszcze dużo można , bo maja w dup..e twoje zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
jak sie skapna ze na towarze jestes w szwecji , to nie zakaz pol roku na silke(bo to lajt) tylko do pierdla idziesz, to sa wlasnie skandynwaskie spedalone(bo tak napisac najprosciej w sedno) kraje, po co ludziom test, p***ami w rurkach sie latwiej steruje
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
lordknaga
jak sie skapna ze na towarze jestes w szwecji , to nie zakaz pol roku na silke(bo to lajt) tylko do pierdla idziesz, to sa wlasnie skandynwaskie spedalone(bo tak napisac najprosciej w sedno) kraje, po co ludziom test, p***ami w rurkach sie latwiej steruje

Nie chciałem być aż tak wulgarny xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Pffff... To ja myślałem, ze Niemcy popieprzone bo za małe ilości dla siebie spore grzywny są...

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium