SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7313920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
W jednym momencie ma sens, zamiennie nie ma.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94489 Napisanych postów 364415 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669065
sfdpowersfd
a ja jeszcze uderzylbym z takim pytankiem: clen, joha, efka w jednej porcji - ktos probowal taki hardcore? nie mowie tu o jakis kosmicznych dawkach, skromnie 20mcg clena, z 7.5mg joszki i 50mg efki

bo tak sie zastanawiam czy np. jest sens dawania clena z efka skoro oba te srodki maja ten sam szlak dzialania w organizmie jako beta-mimetyki, czy sie myle?



Zmieniony przez - sfdpowersfd w dniu 29/01/2021 17:31:42


Ja lecialem 30 joszki 30 efki i 24 sally na czczo, fajne combo plus koffi tylko po 2-3 h lapal spory dol
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Od jakiej objetosci startujecie i do jakiej dochodzicie w skali tygodnia gdy macie priorytet na klatke?Jak długi cykl priorytetowy ma sens?


Zmieniony przez - acidm w dniu 1/29/2021 6:42:57 PM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35023 Napisanych postów 89920 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940708
Wydaje mi sie że to kwestia indywidualna...jedna osoba zajedzie się w 3tyg inna po 6tyg , lecisz póki cun nie zajechany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
u mnie dziala najlepiej zabicie klaty ciezarem na plaskiej i 5 innych cwiczen, ale to musi by z 6 dni przerwy po takim treningu, wiec ciezko tu o priorytet

zamaist priorytetu specjalnie w dzien treningu klaty nacpalbym sie pw i jadl wiecej ww i zabiilbym ta klate poprostu cwiczeniami i ciezarem

ale ja jestem cycem


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2021-01-29 19:23:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Cycu_ś
u mnie dziala najlepiej zabicie klaty ciezarem na plaskiej i 5 innych cwiczen, ale to musi by z 6 dni przerwy po takim treningu, wiec ciezko tu o priorytet


u mnie na odwrót bedzie ..klata barki tric 3 razy w tygodniu ...z tym ze wtedy na barki i tric mniejsza objętosć niz wykle jeszcze ...wieksze kal w te dni , masaze na [przyspieszenie regeneracji ,i pare innych rzeczy . No i wzmacnianie rotatorów i tylu barków do tego ,zeby klatki nie zaczelo sciągac i barków.
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Cycu_ś
u mnie dziala najlepiej zabicie klaty ciezarem na plaskiej i 5 innych cwiczen, ale to musi by z 6 dni przerwy po takim treningu, wiec ciezko tu o priorytet

zamaist priorytetu specjalnie w dzien treningu klaty nacpalbym sie pw i jadl wiecej ww i zabiilbym ta klate poprostu cwiczeniami i ciezarem

ale ja jestem cycem



Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2021-01-29 19:23:20


jakbym sie nacpal pw w priorytetowe cun by zdechl w 2 tygonie
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
ach ten cun, wredny czuje skur w ie lla codzinnie wieczorem po dniu pracy i treningach, najgorzej zrobic jakis trening sw na wieczor, wtedy rano jest nieciekawie, czlowiek zly na caly swiat, pysk piecze z przemeczenia a tu jeszcze caly dzien pracy...

+ przygotowac ugotowac zezrec kierwa te 300g bialka


co do klaty, ostatnio wrocilem po wielu latach do przenoszenia hantelki na lawce i ruszylo to klate ladnie nie powiem
to samo wyciskanie hantelek lezac w chycie odwrotnym blizej brzucha ( konkretnie rusza dol klaty)


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2021-01-29 19:36:07
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Cycu_ś
ach ten cun, wredny czuje skur w ie lla codzinnie wieczorem po dniu pracy i treningach, najgorzej zrobic jakis trening sw na wieczor, wtedy rano jest nieciekawie, czlowiek zly na caly swiat, pysk piecze z przemeczenia a tu jeszcze caly dzien pracy...

+ przygotowac ugotowac zezrec kierwa te 300g bialka


co do klaty, ostatnio wrocilem po wielu latach do przenoszenia hantelki na lawce i ruszylo to klate ladnie nie powiem
to samo wyciskanie hantelek lezac w chycie odwrotnym blizej brzucha ( konkretnie rusza dol klaty)



Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2021-01-29 19:36:07


hantle maja gruby sens u osób o długich łapach bo wtedy na ławce masz 2/3 własciwego zakresu ruchu i nie ma sensu tak cwiczyc.Ja np jestem taka osoba.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cycu ile ty tej primy lecisz , lub leciałeś ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium