SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7313870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 176 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3833
Kusi mnie sprobowac ze 3 - 4 miesiace. Teoretyczniw kazdy organizm jest inny, jeden lepiej zareaguje na lc inny na hc. Ja juz mam tyle tych redukcji za soba ze nie zlicze tego na weglach jestem non stop głodny czy to na zerze czy na delikatnym minusiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104076
Mumin222
Zawsze miałem wrażenie że na keto więcej paliłem mięsa niż fatu.
Ta dieta jest dobra żeby zbić wagę ale na pewno nie żeby robić formę i schodzić do 8%bf i niżej.
Leciałem na niej z ciężkiego grubasa na lekkiego grubasa zero zarysu mięśni zero rzylek no kompletna porażka, ale fakt waga spadała i na koniec byłem tłustym płaskim naleśnikiem.

Szczerze polecam!




Mam identyczne odczucia. Straciłem przez to sporo mięsa. Do tego gorzej mi się spało. Z plusów to jaśniejszy umysł, mniejsza senność w ciągu dnia i po prostu smaczniejsze jadło.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Mumin222
Zawsze miałem wrażenie że na keto więcej paliłem mięsa niż fatu.
Ta dieta jest dobra żeby zbić wagę ale na pewno nie żeby robić formę i schodzić do 8%bf i niżej.
Leciałem na niej z ciężkiego grubasa na lekkiego grubasa zero zarysu mięśni zero rzylek no kompletna porażka, ale fakt waga spadała i na koniec byłem tłustym płaskim naleśnikiem.

Szczerze polecam!



A widzisz a u mnie zupełnie inne odczucia, fat lecial że aż miło, zarysy mięśni zaj**iste wyzylenie okrutne jakiego jeszcze nigdy nie miałem, ale przy końcówce odpuściłem bo już widziałem że skóra nie nadąża się wchłaniać na brzuchu więc zakończyłem redukcję. Ja złego słowa nie powiem, wrażenie że traci się mięśnie może i jest faktycznie bo jesteś wyplaszczony przez brak glikogenu, po wejściu na węgle nabija że aż miło. Ale jak widać to co na jednego działa dobrze nie jest powiedziane ze na drugą osobę zadziała tak samo, każdy powinien spróbować na sobie ja osobiście byłem mega zadowolony i każdemu polecam spróbować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
ziki2000
LDL
ziki2000
Michalek83
LDL
Michałek a Ty jak funkcjonujesz na off?


Ja jestem od roku na bombie. trt to nie to samo. I będę póki zdrowie pozwoli.

Planuje od dłuższego czasu zbadać nasienie by zobaczyć co daje u mnie stałe podawanie HCG w mikrodawkach, ale jakoś nie mogę się zebrać z braku czasu






Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-06-02 18:02:52


Mikrodawki hcg ,duża szansa ze nie zachowa plemników
Jedynie jądra ich wielkość itp



To więc wniosek... staranie się o dziecko= zero teścia plus HCG 2500ui e3d plus provi plus exe?


Oczywiście o teście zapomnij
Hcg plus najlepiej hmg i lecisz do skutku
Czasami może to trwać pare miesięcy a czasami rok i dłużej zależy jakie cykle były jak długie itd


Długość na teściu solo raczej nie ma tu znaczenia. Jakbym zwrócił uwagę raczej od częstotliwości podawania samego HCG. A tutaj to 5000 ui co miesiąc idzie. Ale fakt faktem przy staraniu się o potomstwo odstawiam teścia i przed schematem 2500ui e3d zapodam raz czy dwa 5000 ui na rozruch jąder...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Czym dłużej jesteś na bombie tym dłuższy odblok :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Ja nie chcę odbloku. Tylko na okres starania się o dziecko wejść na coś ala most bez teścia- czyli HCG 2500 e3d plus provi plus exe. Uważasz, że na takim kombo staranie się o potomka to fikcja? Plus badanie nasienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94488 Napisanych postów 364415 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669063
zacznij od badania nasienia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
A co dawki trt mają tu przeszkadzać? Przecież tu chodzi o płodność a nie o odblokowanie się. Sam będę się niedługo starał. Hcg z testem trt leci cały czas. Dorzucę hmg i zobaczę co się będzie działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94488 Napisanych postów 364415 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669063
Hcg+hmg to jak dla mnie podstawa w takich sytuacjach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
TRTforte
A co dawki trt mają tu przeszkadzać? Przecież tu chodzi o płodność a nie o odblokowanie się. Sam będę się niedługo starał. Hcg z testem trt leci cały czas. Dorzucę hmg i zobaczę co się będzie działo.


Ja pisałem jak jesteś lata na bombie i chcesz potomka to warto odstawić i skupić się na hcg z hmg
Z doświadczenia dodając minimalna dawkę propa na odbloku zj**alem sobie nasienie a wiec

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium