SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7316619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tak samo może mieć i to w ch** wieksze nie raz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Nadal nie rozumiem o czym piszesz...30 lat to idealny wiek na problemy. Zwątpienie w swoja seksualność etc. Ilosc związków nie ma znaczenia. Psychika to bardzo pomijana rzecz a bardzo ważna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Miałem przypadek gościa któremu raz nie stanął i od tego momentu tak się bal problemów ze kilka lat psychicznie się blokował i mu mieli. A wystarczyło mu wyjaśnić żeby się skupił na czym innym
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Dziś ta młodzież to jakaś problematyczna ......
rurki , kosteczka odkryta i torebeczka na ramieniu , i jak taki ma nie mieć probl, jak pewnie sam nie wie co ma w galotach , czy dziurę czy pale
6

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja bylem dzieciakiem 15 lat temu i tez mialem problemy, moim zdaniem aż tak dużo się nie zmieniło tyle ze teraz mówi się o tym otwarcie. Jeżeli wtedy ktoś by mi pomógł wyjsc z tego gowna to kolejne 10 lat nie byłoby tak wyboiste i bolesne.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
mozna dostac tak psychcznie od bab ze nie staje...jak chlopy sie nie rasz wieszaja to takie rzeczy tez sa prawdopodobne...ale czlowiek wtedy raczej wie o tym..
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ta my bo w tym siedzimy Kowalski nie wie ocb
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Baby to h**e
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
Ja się nawet nie odzywam bo moja córka juz ma 21 lat
Ok 28 lat na saa %
Można? Można!
%%%
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
dmq92
Miałem przypadek gościa któremu raz nie stanął i od tego momentu tak się bal problemów ze kilka lat psychicznie się blokował i mu mieli. A wystarczyło mu wyjaśnić żeby się skupił na czym innym


Znam sprawę pierwsze stosunki z pierwszą partnerka super. Druga byla hmm lekko mówiąc kiepska w akceptacji etc. Od tego czasu pełno problemów.
Dziś mimo że mam wspaniala partnerke. Pelna akceptacji i zrozumienia to potrafię sobie w głowie namieszać i flak...
To nie wina czasów. Problemy seksualne były zawsze, tylko kiedyś prawie nikt sie z nimi nigdzie nie zgłaszał etc.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium