SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7376849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272


obczajcie nowy filmik minikoxa. Gosc bije 500 mg testosteronu wynik 1300, estradiol 120 mowi ze taki ma byc przeciez i nie bedzie zbijal :D WTF ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Nie wrzucaj tego klauna
2

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
wrzucilem zeby sie posmiac :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
To komedia taka jest,patrz z przymruzeniem oka na to.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Ketchup123
Ogólnie to dzisiaj zamienilem 2 posiłek bo szły 2 bułki orkiszowe z 200g fileta i owoc 100ww to juz wogole zamułało , dziskan dalem juz makaron i na chwilkę tylko odcieło , a o 13 już nie zmuliło ale też dałem po 250mg ALA do tych dwóch posiłków ogólnie to zaczęło się pierniczyc trochę po ładowaniu z miecha temu jak załadowałem 1200ww w dzień




Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2019-10-01 19:30:44


Twoim problemem są złe proporcje kwasów tłuszczowych. Na wysokich węglach większość musi trzymać nasycone, zwierzęce bardzo nisko. Tutaj masz jeden problem, "chude mięso mielone z szynki", makro mielonek z tłustszych kawałków jest podawane z dupy. Jak gotowe mielonki to jedynie z fileta kurczaka/indyka inaczej możesz być pewien, że masz tam więcej tłuszczu.
Owoców nie musisz się bać. Wręcz bym je ładował do każdego posiłku. Ale warunek jest ograniczyć nasycone i wprowadzić np. oliwę, która odwrotnie stabilizuje poziom cukru i nie psuje WI i masz kontrolę nad tym ile tego idzie. Tłuste mięsa są dla hardgainerów i ketozowców, niestety

U mnie w robocie lecą posiłki po 125g produktu ww i 5g oliwy i nie ma zamuły. Dam 80g produktu ww i 20g masła i nie mogę wstać z krzesła po czymś takim.

Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2019-10-01 20:11:55
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Z tymi mielonym to jest dokładnie jak mówisz. Już od dawna kupuję w kawałku i sam mielę w domu po wywaleniu reszty tłuszczu. A jeszcze potrafią dorzucić coś do mielenia, na przykład resztki baraniny do wołowiny itd. Sam świnie jem tylko od święta. Ta kto wołowina, cielęcina i ptaki.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2019-10-01 20:18:43

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
...Ryby :)

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Prawdziwy rzepakowy i lniany zamiast oliwy nie lepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Najlepiej to i to. Oliwa bogata w jednonienasycone, a rzepakowy i lniany wielonienasycone. Oba wskazane
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
J.w Do stabilizacji poziomu cukru najlepiej sprawdzają jednoniesacyone. Właściciewie to takie neutralne tłuszcze, ale też nie ma co przesadzać. I nie budować proporcji diety, ani posiłków gdzie kaloryczność ww i tłuszczu jest bliska 1:1, bo wtedy tak samo spanie ;) Przerobiłem już tyle kombinacji, dodatkowo wiele razy Tadeusz Sowiński potwierdzał moje przypuszczenia, że tutaj jestem pewien, że większość osób będzie niestety musiała uważać na tłuszcz w diecie HC, szczególnie na surplusie. Na sporym minusie można sobie na więcej pozwolić, ale znów porcje małe ;)
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium