SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7183118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
ryba266
Krzychu79
ryba266
Te ghrp to dla pasjonatów u wszystkich z mojego otoczenia po czasie poleciało to do kibla. Mam jescze vial w lodówce nikt za darmo niechce tego wziąć


To weź mie to razem z tą BA wyślij Zastanów się co tam jeszcze Ci nie działa, bo po co dwa razy za wysyłkę płacić

Mam jescze dhea, ginkgo biloba i na pewno więcej się znajdzie. Jak jesteś zainteresowany to pisz priva, postawisz jakieś piwo i się dogadamy. Beta alanina leci w intra shake jak Winkol polecił i póki co jest git. W sensie nie swędzi


Ale jak dodac beta alanine do krówek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Może poprostu jako posypka

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
ryba266
Krzychu79
ryba266
Te ghrp to dla pasjonatów u wszystkich z mojego otoczenia po czasie poleciało to do kibla. Mam jescze vial w lodówce nikt za darmo niechce tego wziąć


To weź mie to razem z tą BA wyślij Zastanów się co tam jeszcze Ci nie działa, bo po co dwa razy za wysyłkę płacić

Mam jescze dhea, ginkgo biloba i na pewno więcej się znajdzie. Jak jesteś zainteresowany to pisz priva, postawisz jakieś piwo i się dogadamy. Beta alanina leci w intra shake jak Winkol polecił i póki co jest git. W sensie nie swędzi


Ginko i DHEA dla rodziców biere. To w takim razie przesyłam Ci czteropak A tam coś wygrać widze można

Swoja drogą to dawałem staremu Proviron, a o DHEA nie pomyślałem.

1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
asmo1992
Kroker
Co by było fajnie dorzucić do trenu na redukcji? Jakoś nie mam pomysłu, zastanawiam się żeby dać t3 i może master e? leci 200 cypio i 300 trenu Enan.

Na dobra sprawe to cokolwiek, czy master czy bold czy nawet npp bedzie przyjemnie, ja bym najpierw podbil testa.



Lece tren e plus suste, na redu, wlasnie dorzucam bold plus master, na polce mam jeszcze johe Chyba tyle narazie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Od siebie mogę polecić master na redukcje. Fajnie siła idzie na nim a to ważne na redukcji imo no i samopoczucie dobre jest a na redukcji też różnie z tym bywa.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387515
na redu zwykle samopoczucie dobre, bo lepiej sie wyglada, az do momentu jakiegos jednocyfrowego % bf gdzie jest nasza granica, po tym nawet wstanie z kanapy jest wysilkiem i tutaj zaden srodek nie pomoze
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Panowie leci mostek od grudnia jakoś. Słabo było z micha i treningami. Dużo%%. Więc sylwetka kicha. Teraz pytanie jak w planach niedługo odblok to warto jeszcze wejść na jakiś delikatny cykl żeby trochę sylwetkę podprawić i potem zacząć odblok ? Czy po odbloku i tak to moment poleci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Jak się postarasz to tylko nadmiar wody poleci ewentualnie.
Możesz robić odblok, możesz wejść na cykl. Twój wybór.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
ryba266
Krzychu79
ryba266
Te ghrp to dla pasjonatów u wszystkich z mojego otoczenia po czasie poleciało to do kibla. Mam jescze vial w lodówce nikt za darmo niechce tego wziąć


To weź mie to razem z tą BA wyślij Zastanów się co tam jeszcze Ci nie działa, bo po co dwa razy za wysyłkę płacić

Mam jescze dhea, ginkgo biloba i na pewno więcej się znajdzie. Jak jesteś zainteresowany to pisz priva, postawisz jakieś piwo i się dogadamy. Beta alanina leci w intra shake jak Winkol polecił i póki co jest git. W sensie nie swędzi


Ginko i DHEA dla rodziców biere. To w takim razie przesyłam Ci czteropak A tam coś wygrać widze można

Swoja drogą to dawałem staremu Proviron, a o DHEA nie pomyślałem.




Ojczulek z dhea napewno będzie zadowolony,bo to świetny środek, ale nie dla dzieciaków ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
arek.z90
Krzychu79
ryba266
Krzychu79
ryba266
Te ghrp to dla pasjonatów u wszystkich z mojego otoczenia po czasie poleciało to do kibla. Mam jescze vial w lodówce nikt za darmo niechce tego wziąć


To weź mie to razem z tą BA wyślij Zastanów się co tam jeszcze Ci nie działa, bo po co dwa razy za wysyłkę płacić

Mam jescze dhea, ginkgo biloba i na pewno więcej się znajdzie. Jak jesteś zainteresowany to pisz priva, postawisz jakieś piwo i się dogadamy. Beta alanina leci w intra shake jak Winkol polecił i póki co jest git. W sensie nie swędzi


Ginko i DHEA dla rodziców biere. To w takim razie przesyłam Ci czteropak A tam coś wygrać widze można

Swoja drogą to dawałem staremu Proviron, a o DHEA nie pomyślałem.




Ojczulek z dhea napewno będzie zadowolony,bo to świetny środek, ale nie dla dzieciaków ;)


Możliwe, ja o tym DHEA na SFD czytałem naście lat temu jak była podnieta, że sterydiany bez recki dajo w aptece i oczywiście było rozczarowanie. Później ten temat powacał, ale już dawno wcisnąłem DHEA do szuflady "syf, kiła i mogiła" jako środek nie przydatny "dla nas". Dla starych może będzie w sam raz. Dla mnie może też ....
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

WHEY premium