SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7371282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402489
Wojmir ale loteria to już nie to samo co , że zupełnie do niczego i że nic nie działa, kwestia tego kto jak trafił i nie można komuś czegoś wmawiać
no ale było minęło , bez sensu znowu rozmowa o tym.

za to info jak.zadbac o lipidy bardzo przydatne i może zostań z nami na dłużej bo mimo wszystko ciekawych rzeczy można od Ciebie się dowiedzieć
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słynne działające i nie działające ovi zostawcie w spokoju już
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
No dokładnie. Pewnie trafiłem na dila, którego stać na lodówkę. Tyle w temacie i bez spiny. Gdyby u mnie wyszła ujnia, to w zapasie czekał virtutis, magnyl i coś jeszcze.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2019-09-07 22:51:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Pisali tam o nowym wypuście, niektórzy testowali kilka razy z różnych źródeł. Ale nie ważne, niech sobie każdy bije co chce, już mi się nie chce wojaczyć. Dla mnie ovi to słodzik.

Jeśli chodzi o lipidy, to na jednego zadziała, na innego nie. Moja sytuacja jest specyficzna, bo szedł mini cut i to dosyć agresywny, bo pojadło się trochę :D Nie wiem jak to będzie wyglądać, jak TG i CHL się dźwigną do góry.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Wojmir zostałeś poczęstowany bananem ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Spoko, ja za virtusa dostałem na PW zyeby że nie działa. Jakbym to produkował, albo chociaż sprzedawał
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Amg27
Wojmir zostałeś poczęstowany bananem ???


:D Pewnie na to konto zaraz znów wyłapię. Bo na tym forum chyba nie dane mi zostać dłużej ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
HCG jak już ledwo co macie oponke, albo jesteście już mega suszi ;) bijecie domięśniowo czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35087 Napisanych postów 89959 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941146
Bez problemu można domięśniowo ale nawet jak masz bardzo niski bf i tak da radę wbić podskórnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
KimDzongUn
HCG jak już ledwo co macie oponke, albo jesteście już mega suszi ;) bijecie domięśniowo czy jak?


Masz jeszcze na pewno fałde w górnej części dupy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium