SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7301514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie wiem skąd wziąłeś w ogóle pomysł, że robię z siebie alfę i omegę gdzie jestem osoba, która jak czegoś nie wie to mówi „Nie wiem” ale rozumiem - bez uszczypliwości się nie da.

Ale już najbanalniejszy przykład - ucinka 25g węgla i 5g fatu potrafi ruszyć dalszy progres na redukcji (sam tak robisz), ale 50 mg trena enan week już nic nie może?

I na koniec - to nie są farmazony tylko moje subiektywne odczucia, którymi się dziele (może niepotrzebnie) będąc obecnie pod skrzydłami trenera, który przerobił równie wiele osób co Ty i jego zawodnicy maja więcej tytułów niż Twoi.

Za ostatnie mam nadzieje, że się nie pogniewasz ale nie znoszę takich uszczypliwości typu „robisz z siebie alfę i omegę bo rok jesteś trenerem”, zwłaszcza ze mylisz subiektywne odczucia z przemądrzaniem się i farmazonieniem


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-06-14 17:32:15
4

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
Bez przesady, gniewał bym się jakby to nie była prawda, a przecież sam wiem że jest dużo trenerów z większymi osiągnięciami
Porównanie ucinania kcal do dawek saa trochę nietrafione, bo to dwie zupełnie różne rzeczy. Choć jeśli już tak zacząłeś, to te 50mg trenu porównał bym do ucięcia 5g węgli
Ok może i niepotrzebnie ten ostatni akapit pisałem, ale Twoje teksty odebrałem trochę jak "ja tak czuję to tak jest, chuya się znasz"
Z mojej strony koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
W życiu bym Ci nie zarzucił czegoś takiego bo ja przy Tobie nadal się czuje jak mały trenerek

Dobra basta i zgoda xD
4

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24322 Napisanych postów 68025 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537607
Pięknie wytłumaczone obędzie się bez banów
3

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93105
prz1993
Ty o trenie nawet nie myśl póki co.


Dlaczego?

Myślę, że to lepszą drogą będzie dobieranie różnych środków w małych dawkach niż podbijanie do dużych dawek podstawowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
iizziikk
Pięknie wytłumaczone obędzie się bez banów




Kot chowaj maszynkę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
iizziikk
Pięknie wytłumaczone obędzie się bez banów




Kot chowaj maszynkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
A ja mam podobnie do Cayek. Lece mikrodawke testa ed od dluuugiego czasu. Dorzuciłem miesiąc temu niecałe 80mg tri trena week też rozbite na ed i także widzę różnicę. Sylwetkowo napewbo na plus. A poza dodaniem trena nie zmieniłem absolutnie niczego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Z innej beczki - stosował ktoś Normacin żel 10mg albo Epiduo Forte żel 3mg+25mg na trądzik?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium