SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7314060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Tłuszczówki to nie rozwiązanie problemu, tylko ominięcie.Naprawa flaków się kłania.Mi pomogło ostawienie cukru,całkowite.Wiele rzeczy trawie zupełnie inaczej.Poprawa po 2- 3 miechach jest więctrzeba poczekać.

Jedyny cukier w diecie jest z owoców i to nie za dużej ilości (2-3 dziennie)


Zmieniony przez - acidm w dniu 12/6/2019 7:27:05 AM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Nie Lubie Poniedzialkow
Jajecnica boczek masło klarowane maslo kieliszek lnianego troche sera feta na smak. Potem 2 posiłki mięso tłuste warzywa, na noc filet kiszonka majonez. Tyle makro 200-warzywa-200


Jakie ilosci tluszczu w posilku

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Z tymi prochami saa/sarmow itd to niestety prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
lodzianin1
Nie Lubie Poniedzialkow
Wchodzę na nowy system żywienia to dobra 3 tygodnie slabo to co mam zrezygnować bez sensu. Zadaje pytania, bo widzę że organizm troche walczy i chce wiedzieć ile się adaptuje. Poza tym wraz z nową dieta wszedłem na cykl wiec to może być powodem stania w miejscu na wadze jak i w pasie. Pociągnie miesiac i zobacze. Najwyżej stracę 2 miesiące, kulturystyka to sport dla cierpliwych


Ale ty chcesz masować na tym? Czy inny cel?


REDUKOWAĆ.


Rozkład tłuszczy no łaśnie na oko. Czesto jest tak, że licze licze i zostaje mi na ostatni posiłek samo buiałko i warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
arturl1986
Snara a Ty czasami nie wracasz po przerwie?


Tak dokladnie w niedziele minie 2 tyg treningow i bomby

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 399 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2352
snara
GwiazdekTorun
snara
Pany mial ktos ostatnio kntakt z orginalnym hgh novo nordisk ?


Jesli oryginal to nie ma o czym mowic. Pytanie o oryginal jest zasadnicze ja trafilem wala w aptece badania moge odszukac bo robilem na tym gh.


Sam brales z apteki ?

Jakie to bylo gh simplex czy w penach inne ?


Zielony nordik simplex w Turcji bralem
GwiazdekTorun
Norditropin 15mg bite 5iu/ed 2tyg. W dniu badania wbite na raz 5iu o piatej rano po 6 badanie i wynik klapa. Zaplacilem niecaly tysiac za 3op
.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470123
asmo1992
Z tymi prochami saa/sarmow itd to niestety prawda.


Tez potwierdziłem sobie ten temat u źródła i prawda to ale akurat z tego co ptaszki cwierkaja (nie wiem jak inni) to wszystko juz ogarniete i wszystko bedzie prawie jak po staremu tzn dostepnosc (inne rejony wchodza do gry)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35023 Napisanych postów 89920 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940708
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Betoniarkę trzeba będzie sprzedać na alledrogo
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium