SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7386565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
kosta83
Aleks
Nie slyszalem o tepych iglach, ja nabieram 1,2 różową

Teraz zamówiłem insulinówki zarys w komplecie z igłami i te są na prawdę tępe. Przez skórę na barku nie chciała przejść a w bark wbijam bardzo rzadko. Na szczęście nam jeszcze ponad pół paczki nipro 0.4x20. Bez porównania, wchodzą jak w masło





Ja miałem zwykle z apteki i wbicie w brzuch dramat...naprawde trzeba bylo dużo siły użyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Jak nabieram 0,8 to czasem zaciągnie do lotki okruszek gumki. Widać z kotce że coś pływa. Przeważnie jak ustawie pionowo to zleci i udaje się wycisnąć z lotki. A ile razy takie coś wbiłem, to pewnie nie raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
piorun65
kosta83
Aleks
Nie slyszalem o tepych iglach, ja nabieram 1,2 różową

Teraz zamówiłem insulinówki zarys w komplecie z igłami i te są na prawdę tępe. Przez skórę na barku nie chciała przejść a w bark wbijam bardzo rzadko. Na szczęście nam jeszcze ponad pół paczki nipro 0.4x20. Bez porównania, wchodzą jak w masło





Ja miałem zwykle z apteki i wbicie w brzuch dramat...naprawde trzeba bylo dużo siły użyć.


Ja podpinam pod to nipro.Te dołączone to shit.


Zmieniony przez - acidm w dniu 9/6/2021 6:55:34 AM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
diablo1
Jak nabieram 0,8 to czasem zaciągnie do lotki okruszek gumki. Widać z kotce że coś pływa. Przeważnie jak ustawie pionowo to zleci i udaje się wycisnąć z lotki. A ile razy takie coś wbiłem, to pewnie nie raz.


Hmm ciekawe. W jakim labie coś takiego masz?
To muszą i tak być jakies mikro kawałki organizm "przetrawi" :P


Zmieniony przez - piorun65 w dniu 2021-09-06 07:17:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Dawniej nie widziałem aby sie jakieś gumki kruszyły
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Zdarzało się i będzie się zdarzać, w końcu to tylko sprzęty. Chodzą słuchy że jakiś % wychodzi i jest wprowadzana na rynki na boku stąd też mogą trafiać się jakieś felerne towary. (związane z sytuacją, kontrole osłabione bo sprzętów na rynku za mało a każdy ciągnie w swoją strone)
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
To prawda. W aptekach dostęp do tuberkulinowych albo insulinowek jest prawie 0. Braki na rynku...zreszta popatrzmy na nipro jak mało wariantow jest dostępnych etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Nikt nie pyta o atesty/papiery, najważniejsze ile mam/do kiedy mi to starczy/kiedy mi dowiozą i za ile. Papierki leca na @ których i tak większość podmiotów nie sprawdza. Ważny jest stan magazynu. A to daje całkiem szerokie pole do popisu dla grup przestępczych.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja ostatnio z lenistwa zamówiłem na amazonie . Polecam . Sterylność gwarantowana

4

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Wiele insulinowek pakuja w 10 paki. Z tym ze maja dodatkowe zabezpieczenia plastikowe na tloczku i igle. Wlasnie takie kupulem na allegro i spoko są.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium