SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7426227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
...tylko którego Lorda pytasz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Do fizjo warto chodzić sam długo się nie mogłem do tego przekonać a potem żałowałem że tak późno.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
robertjudi
Do fizjo warto chodzić sam długo się nie mogłem do tego przekonać a potem żałowałem że tak późno.


Tylko można się bardzo zarazić. Ja swojego "używam" naście lat. Gościu praktykuje tylko terapie powieziowe/punktów spustowych, naciskiem i suchym igłowaniem (czasami z prądem), do tego nastawia. Trafiłem kiedyś do wypasionego w sprzety gabinetu, bardzo polecanego. No i dla mnie dno i wodorosty. Gdyby to była moja pierwsza wizyta u fizjo to bym tu teraz pisał, że to chooja warte i nie polecam
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Ja mam też sprawdzonego gościa który ma mega opinie u mnie w mieście.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Za to ja się wybieram już parę lat i trafić nie mogę
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Malo wierzymy przez pryzmat naciagaczy i specjalistow za rodzicow kase ,u mnie w miejscie na osiedlu jest przychodnia gdzie cala rodzina leczy za prywatna kase dziadkow i rodzicow jeszcze ,jeden z mlodych lekarzy tylko do recept sie nadaje zero pojecia o medycynie bo konczyl ja 8lat ,a w tamtym roku pacjentce przepisal lek na ktory mowila ze ma uczuclenie pogotowie ja z apteki zabralo . I tak samo z rehabilitantami czy fizjo ,skonczyc szkole to zaden problem , ale faktycznie znalezc dobrego to potrafi zdzialac cuda jak sie zna .
3

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nienawidzę stwierdzenia, że trzeba mieć talent żeby robić coś tam. Ale dobry fizjo musi mieć talent Miałem uczniów jeszcze jak stare przepisy funkcjonowały z technikum fizjo. Buli tacy bardzo oczytani, ogarnięci, przykładający się do roboty. I g**** im wychodziło. A byli tacy co kompletnie zlewali temat, a mimo to każdy chwyt trafiony.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rechabillitanci i lekarze z dyplomem ŻAK
Hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
asmo1992
Lordwais
lordknaga
ja slyszalem od trojboisty, ze najlepsze na stawy jest solco, zeby ostrzykiwac dookola miejsca bolu, dawek nie wiem, pisze tylko, co slyszalem zreszta o bpc tez tak slyszalem, a sam a.suker na insta kiedys pisal bodajze, ze nie warte zachodu...


znajomek wbija solco z tadem ale w zyle zamawia pigule, kolano podreperowal


Duzo tego wbil? I jednak nie miejscowo, bo w kolano to tak z dupy, miecho po prostu ostrzykiwac?


Solco najlepiej dozylnie ladowac.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2019-05-07 15:01:28

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Aleks
asmo1992
Lordwais
lordknaga
ja slyszalem od trojboisty, ze najlepsze na stawy jest solco, zeby ostrzykiwac dookola miejsca bolu, dawek nie wiem, pisze tylko, co slyszalem zreszta o bpc tez tak slyszalem, a sam a.suker na insta kiedys pisal bodajze, ze nie warte zachodu...


znajomek wbija solco z tadem ale w zyle zamawia pigule, kolano podreperowal


Duzo tego wbil? I jednak nie miejscowo, bo w kolano to tak z dupy, miecho po prostu ostrzykiwac?


Solco najlepiej dozylnie ladowac.



Zmieniony przez - Aleks w dniu 2019-05-07 15:01:28


Zaj**iscie, dzieki, duzo wygodniejsza metoda

AdamKO84
Malo wierzymy przez pryzmat naciagaczy i specjalistow za rodzicow kase ,u mnie w miejscie na osiedlu jest przychodnia gdzie cala rodzina leczy za prywatna kase dziadkow i rodzicow jeszcze ,jeden z mlodych lekarzy tylko do recept sie nadaje zero pojecia o medycynie bo konczyl ja 8lat ,a w tamtym roku pacjentce przepisal lek na ktory mowila ze ma uczuclenie pogotowie ja z apteki zabralo . I tak samo z rehabilitantami czy fizjo ,skonczyc szkole to zaden problem , ale faktycznie znalezc dobrego to potrafi zdzialac cuda jak sie zna .



Rozumiem, ze sie nie nadaje, bo "kończył ją 8 lat" ??? Jesli uwazasz, ze na studiach uczysz sie medycyny to polecam isc z kims pogadać na ten temat niestety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium