SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7303788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Po jakim czasie od HCG na cyklu warto zrobić badania?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16065 Napisanych postów 18043 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196370
Ale co chcesz badać, estradiol? To jeżeli go wybilo od hcg A nie bierzesz IA to samo nie spadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
17kamil175
Sprawdzał ktoś po jakim czasie od podania insy łapie was hipoglikemia? Powiedzmy że podajemy 10 iu insy lispro i wyjściowy poziom cukru to 80, po jakim czasie realnie może on spaść do poziomu gdzie łapie nas hipoglikemia?


Ogółem pytanie z dupy troche bo ma ma to wplyw wiele czynnikow. Jak ktos ma mega zaj**ana wrażliwość to moze go wcale nie zlapac hipka . A inny po 10 min i cukrze 65 bedzie czul albo jak ja oststnio mialem 50 cukru i zero odczuc. Nie da sie tego jednoznacznie okreslic. Albo np jede lezy drugo spacsruje 3 biega itp itd. Kazdego inaczej j**nie


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-04-09 20:24:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
asmo1992
W Auschwitz jakoś jedli 1.2k kcal i blokada nie występowała, wiec dla mnie nie jest niczym dziwnym, ze duzo ludzi uwaza, iz mniej kalorii to lepszy efekt

Naczytałem się sporo książek i prędzej jedli 200 niż 1200 kcal. Czytałem pamiętnik jednej kobitki która pracowała w jadłodajni niemców na terenie ukrainy. Uratowała siostrę tak, że nie codziennie, ale jak była możliwość to odlewała wodę ze zlewu ze zmywania naczyń po owych soldatenach i karmiła siostrę taką "zupką"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
kosta83
Ale co chcesz badać, estradiol? To jeżeli go wybilo od hcg A nie bierzesz IA to samo nie spadnie.

Tak e2 i prl

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
Inf3ct3d
asmo1992
W Auschwitz jakoś jedli 1.2k kcal i blokada nie występowała, wiec dla mnie nie jest niczym dziwnym, ze duzo ludzi uwaza, iz mniej kalorii to lepszy efekt

Naczytałem się sporo książek i prędzej jedli 200 niż 1200 kcal. Czytałem pamiętnik jednej kobitki która pracowała w jadłodajni niemców na terenie ukrainy. Uratowała siostrę tak, że nie codziennie, ale jak była możliwość to odlewała wodę ze zlewu ze zmywania naczyń po owych soldatenach i karmiła siostrę taką "zupką"


Straszna sprawa co ci ludzie mieli w głowach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
asmo1992
Dlatego mowie ze to teoretyzowanie i mowienie ze na 2k to kobity redukuja to gratuluje i medal powinninna taka osoba dostac za bycie supersportowcem, ale niewszystkim to pomoze ;)


a co w tym takiego dziwnego ? 2000kcal to tyle co nic i nic dobrego z tego nie wynika jak chłop na tym bedzie redukował, no chyba ze 60kg wazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 66 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7425
Dokładnie tak.
W Chinach do dzisiaj istnieją obozy koncentracyjne pełne ludzi "ofiar komunistycznego systemu "
Kto zainteresowany radzę poszperać np.jaki system identyfikacji ludzi na ulicach posiadają żółtki a europa klepie ich po ramionach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16065 Napisanych postów 18043 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196370
ryba266
kosta83
Ale co chcesz badać, estradiol? To jeżeli go wybilo od hcg A nie bierzesz IA to samo nie spadnie.

Tak e2 i prl

Zakładając że hcg bijesz co parę tygodni 2x2500 e3d to do każdego hcg daj pół exe/ćwierć Ari i po tygodniu estro mniej więcej powróci do normy. Ale to sprawa mocno indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
A podniesione e2 przez hcg nie wróci do wyniku przed wbiciem zakładając, że nie wrzuciłem żadnego ari do hcg ?

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium