SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7320184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
U mnie provi nie poprawia samopoczucia
A brałem na odbloku powyżej pol roku dawki od 50-75mg ed
Jedynie na provi lepszy spust :D
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Sądzicie ze warto dodać 300mg primki Ew jako dodatek na cyklach
Cykle typu test/hgh/oxa pozniej test/hgh/tren/antek i do tego na te 4-5 miechow primka

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
ja bym dorzucił tylko musisz kontrolować e2 czy nie ubije bo jak ubije to i z igfem bedzie słabo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
druga sprawa po tamoxifenie może puchnąć twarz?

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
w jaki sposób niby? bo pierwsze słysze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
dlatego pytam bo to może wałek, a ja mam pierwszy raz styczność z nolvą. biore na noc i rano twarz taka, że jak sie uśmiecham to mi sie oczy zamykają (no może lekka przesada)
to raz, a dwa, że jak proviron który łykam rano, wezmę razem z nolvą na noc to opuchlizna jest tylko delikatna.

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
W jakim celu leci tamox?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
dobre pytanie... (prosze bracie chociaż ty mnie nie rozliczaj).
tamox w ramach tego co wyczytałem na zagranicznych forach, żeby podbić naturalną produkcje testa. początkowo nastawiałem się na 2x w tyg. 40mg

edit. plus troche na pałe to robie, ale kupiłem z zamiarem powalczenia z ginekomastią, chociaż muszę to skonsultować, bo trochę mnie podlało i nie wiem czy to po prostu nie lipomastia (a z pamięci lipo się chyba nie leczy antyestrogenami, tylko po prostu robi redukcje).



Zmieniony przez - krazyk_96 w dniu 2023-02-04 20:36:29

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402374
ziki2000
Sądzicie ze warto dodać 300mg primki Ew jako dodatek na cyklach
Cykle typu test/hgh/oxa pozniej test/hgh/tren/antek i do tego na te 4-5 miechow primka


Jako dodatek ale w jakim celu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Właśnie dlatego pytam czy jakikolwiek efekt tutaj będzie takiej dawki w takim zestawieniu :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium