SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7298730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stojeden
potrzebuje kupic w Polsce doslownie jeden sterylny, pusty flakon z gumka u gory o poj. 10-20ml. ktos sie moze orientuje czy jest to realne? jesli tak to gdzie? pytalem w trzech aptekach, ale nic takiego nie maja. patrzylem w necie to znalazlem tylko fiolki iniekcyjne otwarte, do ktorych sie dokupuje oddzielnie zamkniecie gumkowe, ale to sprzedaz hurtowa 50 sztuk wzwyz...

Nie masz pustego w którym był sok? Przecież jeżeli nic tam nie wlales to nadal jest sterylny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
no wlasnie nie mam, jakbym mial to by nie bylo problemu hehe

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34982 Napisanych postów 89898 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940549
Kup strzykawke 10ml naciągnij cały sok z butli i masz pusty flakon , później z pompki bez problemu będziesz sobie wbijał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 185
Pany, odnośnie bólu po strzale. Poszedł teść w dupkso, ok 1ml. Pierwszy strzał ok, drugi nie, trzeci (udo) ok.
Po drugim urywa dupę, lekkie zaczerwienie i boli przy dotyku. Jak rozchodzę jest lepiej. Nie samo miejsce iniekcji tylko jakby miejsce gdzie poślad łączy się z udem, tak z boku. Dziwne, bo bilem w środek poślada. Higiena zachowana, inne strzały w ogóle nie bolą. Strzał miał miejsce w poniedziałek. Biorę na razie aspirynę i coś przeciwzapalnego bez recepty.
Ch**owo igłę wbiłem i poszło w ścięgno czy coś? Doktora wołać czy czekać jeszcze? Gorączki nie mam, normalnie funkcjonuje no ale boli dziadostwo jakby ktoś mi kopa solidnego sprzedał, taki ból jak od obicia.


Zmieniony przez - puculowatyswiat w dniu 2020-07-17 22:46:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24296 Napisanych postów 68008 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537552
Nie ma reguły kolego. Czasem wejdzie "źle" mimo że cała iniekcja jak za każdym razem. Jeśli zaczynasz zabawę to musisz wziąć pod uwagę że mogą się takie sytuacje zdarzyć czasami. Najlepiej strzelać po pośladkach, unikaj inj po wysiłku, najlepiej wieczorem przed spaniem, wbijesz idziesz nyny
2

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5380 Napisanych postów 15401 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388187
zdarza sie, czasem bilem w bark a muke mialem w okolicach tricepsa kilka dni, rozowe i bolalo w dotyku, poboli jeszcze kilka dni i bedzie ok.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34982 Napisanych postów 89898 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 185
Dzięki, łapajta po sogu, uspokoiliście mnie trochę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
pawel82
Kup strzykawke 10ml naciągnij cały sok z butli i masz pusty flakon , później z pompki bez problemu będziesz sobie wbijał...


wlasnie tak planowalem w ostatecznosci zrobic, jednak jakos nie mam przekonania do trzymania soku w plastiku przez dluzszy czas... co prawda nie mam gumowego tloka w pompkach, ale jakos psycha mnie nie puszcza mowisz, ze spokojnie sok sie moze w pompce z miesiac przelezec?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94327 Napisanych postów 364262 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668593
acidm
Pany, testuje wlasnie rozcienczane w alko letro i wygląda to tak.Przy 500 mg testa brałem 1/3 ari co 2 dzien i estro na poziomie 48 gdzie max normy 44.Teraz rozcienczyłem tabsa letro na 20 dawek tak ze kazda dawka jakby 1 tabs ari , i ta dawke tak samo dziele jak dzielilem ari ,czyli na 3 i co 2 dzien. Wynik estro 24. Wiec 1 tabs letro to tak okolo 25 tabsów ari. Zaraz rozciencze na 25 i badania za 2 week ale po wyniku widze ze bedzie git.



Tak się tego nie liczy kolego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium