SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7367708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
To prawda , fajny środek , mi mocno wpłynął na Prol , ale sylwetkę zmienił w mig .
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2234 Napisanych postów 12664 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170898
Fajnie się to czyta, ale nie po to zrezygnowałem z trena żeby teraz myśleć czy może menta by nie spróbować, nie piszcie już nic o tym
3

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
No dobra. Ale fakt, że jest moc w tym środku. Kumpel nie mógł się nachwalić.

Ja też pewnie nie spróbuję, bo mam zamiar pozostać przy niewielkich dawkach testa i dwa razy w roku dodać do nich jakiś oral (np metę na jesieni i turkę, którą bardzo polubiłem na wiosnę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35081 Napisanych postów 89957 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941115
Mnie coś turka nie podjechała, taka jakaś słaba...nie ma to jak metka , czuć moc przy czym samopoczucie lepsze...Antek i winko też spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
A jak juz jesteśmy przy oralach...oxa, warta swojej ceny? Czy to bardziej środek dla kobiet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
Widzę, że mamy tu znawców od leków.
Co sądzicie o bupropionie, duloxetinie bądź amitryptylinie?
Cel poprawa samopoczucia i chęci do robienia czegokolwiek. Domam, że prawie od roku bije enan/cypio 250 week. Niestety nie czuje ani lepszego samopoczucia ani wzrostu libido czy energii. I to bez różnicy czy estro 3x norma czy zbite do zera ( przypadkiem), to samo z prolka zbita do zera czy 2,5x norma. Wypada dodać, że po kilkumiesięcznej przerwie zacząłem znowu pić. Jak miałem przerwę to ćwiczyłem ale niestety nabawiłem się łokcia golfisty i tenisisty. Któryś z tych leków nada się? Chodzi głównie o zwiększenie motywacji itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2234 Napisanych postów 12664 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170898
piorun65
A jak juz jesteśmy przy oralach...oxa, warta swojej ceny? Czy to bardziej środek dla kobiet?


Fajny środek, ale bf trzeba mieć odpowiednio nisko żeby było sens go jeść
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
metadon
Widzę, że mamy tu znawców od leków.
Co sądzicie o bupropionie, duloxetinie bądź amitryptylinie?
Cel poprawa samopoczucia i chęci do robienia czegokolwiek. Domam, że prawie od roku bije enan/cypio 250 week. Niestety nie czuje ani lepszego samopoczucia ani wzrostu libido czy energii. I to bez różnicy czy estro 3x norma czy zbite do zera ( przypadkiem), to samo z prolka zbita do zera czy 2,5x norma. Wypada dodać, że po kilkumiesięcznej przerwie zacząłem znowu pić. Jak miałem przerwę to ćwiczyłem ale niestety nabawiłem się łokcia golfisty i tenisisty. Któryś z tych leków nada się? Chodzi głównie o zwiększenie motywacji itp.


Buprion to lek przedewszystkim do odwracania zaburzeń SSRI w sferze seksualnej etc. Ani to przeszłość i to średnio udana. Dulo to SSNRI dobrze działający lek. Jednak zaden Ci niewiele pomoże. Powiem wprost tu trzeba szukać przyczyn...terapia będzie wazniejsza. Kto Cię poprowadzi w lexzeniu? Kto Ci pomoze?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
pawel82
Mnie coś turka nie podjechała, taka jakaś słaba...nie ma to jak metka , czuć moc przy czym samopoczucie lepsze...Antek i winko też spoko


U mnie Turka to przy 80 mg robiło. Kończyłem bolda i ost 8 tyg tura .
Wino 1 x leciało i bd wspominam . Do Antka i metki wracam często Ale w wersji inj , chodź wleciał Antoni oral 200 mg ostatnio . Na przemian z inj
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Arkus P
Fajnie się to czyta, ale nie po to zrezygnowałem z trena żeby teraz myśleć czy może menta by nie spróbować, nie piszcie już nic o tym




Powiem ci tak , dla mnie to tren nie ma polotu do menta . Saidy to nie odczułem . Tyle ze ta prolka wystrzeliła . No ale to można kontrolować .
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium