SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7273886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lodzianin1
acidm
lodzianin1
acidm
nac ok

Pytanie do was pany przciwutleniacze( kurkuma ,imbir,vit -c , spirulina ) dawane przed snem moga miec negatywny wplyw na przyrosty?






Zmieniony przez - acidm w dniu 6/25/2020 9:48:05 PM


Ja nawet na takie bzdury będąc na saa nie zwracam uwagi, Wit c biorę jak sobie przypomnę
Kurkumę jem bo dostałem % e wrzucam do obiadu akurat


Leciałem kiedyś na nieswiadomce przez 6 Miechów 10 g Wit c dziennie - zero przyrostów :/


Ja wrzucam czasem 1-2 gr dodatkowo
Jak mnie coś łamie zima to że 3 dni po kilka gramów
Nie takie ilość bo kamieni można się na bawić


wiem , to co robilem nie bylo zbyt mądre...czlowiek sie uczy

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Poranne cardio,opalanko i rybka na kolację.
Ale mniejsza to duża wróciła do wody za duża :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113954
Panowie laczyl ktos albo sie orientuje czy salbutamol można brać razem z betablokerami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
17kamil175
Panowie laczyl ktos albo sie orientuje czy salbutamol można brać razem z betablokerami ?


sally nie ale dawalem gere,johe ,efke .Mialem selektywne bb (nowej generacji) . Nic ci sie nie stanie ale sens slaby.Na bb nie wytwarzasz tetna ktore wyzwalają ow substancje.Ja odstawilem sam bb i trening jest na wyzszym poziomie , kardio tez, na bb jakbym zrobil mocne kardio to bym zemdlal, to wysokie tetno jest potrzebne przy tlenowkach a bb to blokuje.

Jakbys odstawial kiedys bb to robi sie to stopniowo ,1/4 dawki zmniejszasz co 2 tyg.Po miesiącu od odstawienia mozesz zadodac efke na testy .


Zmieniony przez - acidm w dniu 6/26/2020 11:02:16 AM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113954
Mecze się na zwykłym treningu jakbym maraton jakiś przebiegł zlany potem,już zmniejszylem z 5mg nebiwololu na 1/4 tabletki pociągne tak jeszcze z 2-3 tyg i odstawie całkowicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
17kamil175
Mecze się na zwykłym treningu jakbym maraton jakiś przebiegł zlany potem,już zmniejszylem z 5mg nebiwololu na 1/4 tabletki pociągne tak jeszcze z 2-3 tyg i odstawie całkowicie.


to dobrze brzmi , musisz dac sobie troche czasu na adaptacje to ma byc stopniowo.Musisz to wyczuc zeby nie bylo zonka.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113954
Początkowo myślałem,że ta potliwosc i kondycja jak u 60cio latka to przez wysoki hematokryt ale coś mi się wydaje że te betablokery robią swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
17kamil175
Początkowo myślałem,że ta potliwosc i kondycja jak u 60cio latka to przez wysoki hematokryt ale coś mi się wydaje że te betablokery robią swoje.


No w treningu przeszkadzają, jak trenujesz silowo?Ile masz kardio?Przy którym treningu jest zle?Jak wyglądają lipidy u Ciebie?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113954
Ostatnio jak robiłem lipidogram jakoś 4 miechy temu to był całkiem ok,niezależnie jaki trening robię to momentalnie zalewa mnie pot i zadyszke łapie,cardio po 30 min rower albo delikatny bieg.Z tym,że u mnie zwykły spacer szybkim tempem już powoduje zmęczenie jakbym biegał ch...wie ile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94123 Napisanych postów 363950 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667651
Komplet badań by się przydał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium