SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7398566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
DHB ktos stosowal ?
Jak ponowie u was mial wplyw na cisnienie?
Podnosil cisnienie dawka week 400mg

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
meirii
Łodzianin to co tam się dzieje wiesz tylo z tv i od ludzi siejących tak samo panikę jak tu. Info z dupy że tak powiem.


Połowa znajomych wraca do PL, pożyjemy zobaczymy powiedz to tym co się na pogrzeby wybierają
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Nie słyszałem żeby masteron ubijał igf...
Ja lecę test i master, master od niedawna i mnie teraz żeś zagiął...
Nandrolonów nie chce bo się źle na nich czuję, co prawda na Dece bo próbowałem ale npp nie próbowałem . Bolda nie bo i tak hematokryt 55.. Orali oraz 17aa w inj nie chce bo szkoda flaków i apetyt blokują. To co zamiast mastera byś polecił albo do mastera? Leci 1/3 tab letro co 3 dzień a ostatnio były jakieś badania że podnosi igf. Może się wyrównuje wszystko?


Zmieniony przez - meirii w dniu 2020-03-17 18:02:25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
meirii
Nie słyszałem żeby masteron ubijał igf...
Ja lecę test i master, master od niedawna i mnie teraz żeś zagiął...
Nandrolonów nie chce bo się źle na nich czuję, co prawda na Dece bo próbowałem ale npp nie próbowałem . Bolda nie bo i tak hematokryt 55.. Orali oraz 17aa w inj nie chce bo szkoda flaków i apetyt blokują. To co zamiast mastera byś polecił albo do mastera? Leci 1/3 tab letro co 3 dzień a ostatnio były jakieś badania że podnosi igf. Może się wyrównuje wszystko?



Zmieniony przez - meirii w dniu 2020-03-17 18:02:25


Bijesz gh?

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Nie.
Ale gh, inse, ment takie sprawy chciałem zostawić na przyszłość.
Myślałem aby w tym roku spróbować małe dawki trenu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
meirii
Nie.
Ale gh, inse, ment takie sprawy chciałem zostawić na przyszłość.
Myślałem aby w tym roku spróbować małe dawki trenu.



To bij mastera i sie nie przejmuj o igf

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
meirii
Nie.
Ale gh, inse, ment takie sprawy chciałem zostawić na przyszłość.
Myślałem aby w tym roku spróbować małe dawki trenu.


Tren p******.
Dhb, ment i insa.


Psorobuj tez mala dawke npp 300-350 week w conbo moze juz fajnie dziobnac ew z masterem dawka tam 300-400 to nie zejdzie samopoczucie.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-17 18:17:06

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-17 18:17:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
snara
meirii
Nie.
Ale gh, inse, ment takie sprawy chciałem zostawić na przyszłość.
Myślałem aby w tym roku spróbować małe dawki trenu.



To bij mastera i sie nie przejmuj o igf


Odstaw letro(IA )

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Czemu odstawić letro?
Dmq chyba npp spróbuję.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Ltro podnosi IGF, a Master ubija z prostej przyczyny, IGF produkowane jest przy udziale estro, jeśli blokujesz estro w receptrach, a master nie działa selektywnie to pośrednio uwala Ci to IGF.

Właśnie miałem pytać DYMQ, jak leciesz AI + Master + GH to jak wygląda sam IGF i profity z bicia GH? W takim wypadku to bym zrezygnował z GH, chyba, że badałeś i masz jakieś benefity, albo czujesz. Ja wbijałem jakiś czas, teraz odstawiłem bo szkoda towaru, 3UI dziennie, to różnica w potrzebnej ilości snu i sama jakość krótkiego snu niebo a ziemia. Nie jest to może jakieś wielkie WOW, ale samopoczucie z racji odwlekającego się zmęczenia na GH jest ekstra. Sprzedaję jakieś g****-saa, dorzucam insę i to będzie cały mój zestaw.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium