SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7375853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ale to rozumiem, ze robisz na niepalonej czy zwyklej? jakos nie moge uwierzyc, ze ten specyficzny posmak gryki zostanie "zabity" przez gotowanie z zurawina i odrobina soku... a moze...

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1911
rogidogi
Ketchup123
rogidogi
Dzisiaj wleciala gryczana na slodko wczoraj jaglana. Polecam sprobowac duzo mozliwosci daja kasze praktycznie do wszystkiego.

Jak robisz na słodko?


Gryczana gotujesz luzem na wodzie bez soli z soczysta wisnia lub zurawina z dodatkiem soku z granata (zmieniam co drugi raz)
Filet kura grilujesz bez przypraw (co jakis czas zmieniam na indyka lub kaczke)
Podajesz z dzemem fruzelina sosem sfd/allnutrition (gr pod siebie a smak do wyboru co komu bardziej pasuje opcji multum bo wybor szeroki mozna za kazdym razem miec inny smak tego co sie je)


Kaczucha dawno mi po glowie chodzi tylko pomyslu brak na nia. Gryczana zurawina kaczka sosik dobrac i mozna wrzucac. Zrobi sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1500
W ktorym tygodniu deca sie rozkreca i czuc jej pelne dzialanie ? 3-6 tyg dobrze mysle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Deka myślę, że już w 3 tyg czuć dobrze działanie.

Co do ryżu, ostatnio jem dużo rzadziej niż kiedyś, ale jak szamałem, to zdecydowanie basmati dobrze smakował. Nie rozgotowywał się, był sypki po ugotowaniu, a na dodatek ładnie pachniał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
introduction
W ktorym tygodniu deca sie rozkreca i czuc jej pelne dzialanie ? 3-6 tyg dobrze mysle ?

Tak w 6 tyg już powinna być rozbujana

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lodzianin1
introduction
W ktorym tygodniu deca sie rozkreca i czuc jej pelne dzialanie ? 3-6 tyg dobrze mysle ?

Tak w 6 tyg już powinna być rozbujana


Czuc dobrze w 2-3 tyg. W 4 jest okolo 95% docelowego stezenia.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
acidm
lodzianin1
introduction
W ktorym tygodniu deca sie rozkreca i czuc jej pelne dzialanie ? 3-6 tyg dobrze mysle ?

Tak w 6 tyg już powinna być rozbujana


Czuc dobrze w 2-3 tyg. W 4 jest okolo 95% docelowego stezenia.


deka po iniekcji w pośladek osiąga maks stężenie po 24h, są badania na to

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
czellista
acidm
lodzianin1
introduction
W ktorym tygodniu deca sie rozkreca i czuc jej pelne dzialanie ? 3-6 tyg dobrze mysle ?

Tak w 6 tyg już powinna być rozbujana


Czuc dobrze w 2-3 tyg. W 4 jest okolo 95% docelowego stezenia.


deka po iniekcji w pośladek osiąga maks stężenie po 24h, są badania na to


To dlugi estr, musi sie ponakladac na siebie. Obczai kalkulatory stezen to sam zobaczysz.


Koledze chodzilo o co innego po prostu.


Zmieniony przez - acidm w dniu 6/6/2020 8:18:44 PM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja wiem o co chodziło koledze. ale Ty napisałeś że w 4 tyg jest 95% stezenia. to jest nieprawda. dlatego Cię poprawiam.

poza tym skąd wziąłeś wartośc 95% po 4 tyg? podeprzyj swoje słowa o cokolwiek godnego zaufania (książka, badanie naukowe, opracowanie naukowe itp)


Zmieniony przez - czellista w dniu 2020-06-06 20:50:15

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
czellista
ja wiem o co chodziło koledze. ale Ty napisałeś że w 4 tyg jest 95% stezenia. to jest nieprawda. dlatego Cię poprawiam.

poza tym skąd wziąłeś wartośc 95% po 4 tyg? podeprzyj swoje słowa o cokolwiek godnego zaufania (książka, badanie naukowe, opracowanie naukowe itp)






Zmieniony przez - czellista w dniu 2020-06-06 20:50:15
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium