SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7410898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
" Miałem " sugeruje że już nie jest ziomkiem czy hobby z nim wygrało?

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
mudafuka
" Miałem " sugeruje że już nie jest ziomkiem czy hobby z nim wygrało?


Z wiekszoscia ludzi z pewnego okresu mojego życia nie utrzymuje kontaku...nie widze sensu..
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
acidm
mudafuka
Mi tak zostało ogólnie i ten nawyk jest najlepszy choć troszkę szkodliwy , dodaj do tego papieroska przy ww kawce i poranek jest bajeczny ( też już nie palę ponad 4 lata ) no i jakiś partner do porannej rozmowy by się przydał i taki nastrój mogłem przeciągnąć na dwie kawki i pół paki szlugów hahahahaha


miałem ziomka co przy szafce nocnej miał szklanke wódki na przebudzenie


Pod poducha ze pół litra , się zasypialo , ale to flaszka pękała w samej nocy .
2

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
chyba odstawię gw leci juz pare miechow ale ostatnio takie bomby mi powyrzucało ze szok ,ja nigdy nie miałem skłonności do tradziku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 684 Napisanych postów 1113 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40538
Gorsze niż po clomidzie?

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Lodziak daj foto..tez mam nie wiem czy to od GW. Mam wiele na dłoniach cos jak male kurzajki


Zmieniony przez - acidm w dniu 8/28/2021 10:24:28 AM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Pieprzyki po melce znikaja kiedys czy to juz tak zostanie?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 91 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24986
Mi poznikały pieprzyki po melce

Gw biorę prawie cały rok, na te wielkie bomby po tym środku zawsze mi maść tormentiol pomaga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
acidm
Pieprzyki po melce znikaja kiedys czy to juz tak zostanie?


Znikają
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
acidm
Lodziak daj foto..tez mam nie wiem czy to od GW. Mam wiele na dłoniach cos jak male kurzajki



Zmieniony przez - acidm w dniu 8/28/2021 10:24:28 AM


Na dłoniach nic ale klatka I plecy takie bomby mam ze 3 szt i czasem idzie to wycisnąć ale trzyma się już ze 3 miesiące
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium