SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Promolan mi zalecał 3x dzinnie po 1tabs, na noc miałem chloroprotixen x1tabs. Leży mi wszystko bo recepty wybierałem a nie łykałem

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Chlorprotixen też dobrze na mnie działał, ale ostatnio już nie mogłem dostać w aptekach, podobno wycofali. No ale to typowo na sen, a mi chodzi właśnie o jakiś antydepresant z działaniem nasennym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
prz1993
Chlorprotixen też dobrze na mnie działał, ale ostatnio już nie mogłem dostać w aptekach, podobno wycofali. No ale to typowo na sen, a mi chodzi właśnie o jakiś antydepresant z działaniem nasennym.


Ja mam chlorprotiksen jak mialem kryzys ze snem to mi nie pomógł zasnąć a na 2 dzień głowa w h** bolała

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 334 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10710
Normalnie spię po ok 5-6h, ale aż mi się przypomniało na treniku, jak nocka była spana na raty po godzinie. Jedyny plus tego, że można było cardio kręcic rano i wieczorem, bo człowiek i tak nie spał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
prz1993
Dzięki Krzykacz, właśnie o coś takiego mi chodziło. A kwetke już też brałem, i fakt działa bardzo dobrze na sen.


Przypomnij mi jeszcze swoja dawke Tri ?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669163
Tyle że kweta tyra organizm i czasem jak "przelazilem"jej działanie to nie spałem a do kibelka szedłem jak po 2 butlach wódki tak mną bujało.e ja brałem nawet po 400 mg


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-02-15 09:28:23

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
krzykacz
prz1993
Dzięki Krzykacz, właśnie o coś takiego mi chodziło. A kwetke już też brałem, i fakt działa bardzo dobrze na sen.


Przypomnij mi jeszcze swoja dawke Tri ?

100mg.

Lodziak ja brałem 25mg tylko, to trochę różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Michass90
Jeśli potrzebujecie czegoś dobrego na " sen " to wypróbujcie Dormicum ( Midazolam ) wystarczy dawka 3.25-7mg i nie ma opcji by ktoś nie zasnął


Mnie nie kładzie osobiście i nie tylko mnie.
Kołowrót w bani jest ale ze spaniem nie pomaga nic, bardziej niepokój w moim przypadku bym powiedział jak sięgam wstecz.

Można spróbować też tramadol (jak komuś służy ta substancja) w celach relaksacyjnych ale krople.
Z kroplami jedno zastrzeżenie, że szybki peak rush więc wrażliwego położy dobrze, ale gorsza strona tego że szybka tolerka (szybsza niż reszta wersji) uzależnienie i odstawienie..

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669163
No to fakt SP grekar pewnie kojarzysz lecial po 800 i po 10 nawet nasenow aż się w końcu nie obudził

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
prz1993
krzykacz
prz1993
Dzięki Krzykacz, właśnie o coś takiego mi chodziło. A kwetke już też brałem, i fakt działa bardzo dobrze na sen.


Przypomnij mi jeszcze swoja dawke Tri ?

100mg.

Lodziak ja brałem 25mg tylko, to trochę różnica


Na upartego miejsce na maksa 150mg 1x przed snem jeszcze jest i wyciągnąć tyle ile się da z leku jeśli subst Ci służy dobrze, i dopiero podmianka a zapasy już robić sobie powoli.
150mg normalna dawka w bb/saa także temat do przemyślenia.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium